ارسال به دیگران پرینت

راه دور ثروتمندی نزدیک است

ثروتمندان در زندگی خود از قوانینی پیروی خواهند کرد که مردم عادی این قوانین را ندارند و در زندگی خود از هیچ قوانین پیروی نمیکنند. راز ثروتمندی این دسته از افراد همین در زندگی قوانینی داشتن است. من با ایده از این قوانین در زمینه آناناس به ثروت زیادی رسیده ام. این مقاله در مورد آناناس است و شما را به ثروتمندی میرساند.

ثروتمندان در زندگی خود از قوانینی پیروی خواهند کرد که مردم عادی این قوانین را ندارند و در زندگی خود از هیچ قوانین پیروی نمیکنند. راز ثروتمندی این دسته از افراد همین در زندگی قوانینی داشتن است. من با ایده از این قوانین در زمینه آناناس به ثروت زیادی رسیده ام. این مقاله در مورد آناناس است و شما را به ثروتمندی میرساند.

آناناس کمپوتی

قیمت آناناس کمپوتی افزایش داشته و خریدارن از این اوضاع ناراضی هستند.هر کدام از این نوع آناناس صادراتی خشک دارای طرفدارهای زیادی می باشد به همین منظور شرکت مربوطه ما تصمیم گرفت تا تمام نوع این محصول پر خواص را تولید کرده و به بازار به فروش برساند. امروزه درون کشور اکثر افراد استقبال بسیار زیادی از آناناس خشک نموده اند از همین رو اکثر شرکتهای درون ایران شروع به افزایش قیمت محصول خود گرفته و همین مسئله سبب شده تا خشم مردم را در بر داشته باشد.مجموعه ما از این فرصت نهایت استفاده را کرده و قیمت محصولات خود را کاهش داد. درباره این آناناس خشک شده اما تکه‌های درخشان آن می‌تواند نقطه نورانی روز شما باشد! لایه ظریف پوشش شکر روی آنها، طعم عجیب و غریبی که از آناناس انتظار دارید، تقویت می‌کند.

8-1

آووکادو سیاه

در مناطق گرم و استوای قیمت آووکادو سیاه ارزان است. که خواص بسیار زیادی دارد و در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز به وفور یافت می شود و همچنین آووکادو کنیایی از معروف ترین آووکادوهایی است که در بازار موجود است. برای تشخیص این که آیا آووکادو آماده خوردن هست یا خیر، کافیست با کف دست به آرامی آن را فشار دهید، برای این کار از انگشتان خود استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث آسیب دیدن گوشت میوه شود.آووکادوی خیلی سفت هنوز کال است و آووکادوی کمی نرم، احتمالا رسیده و آماده خوردن می باشد.اگر فشردن میوه باعث ایجاد فرورفتگی کوچکی روی آن شود یعنی برای برش زدن، بیش از حد رسیده و بهتر است آن را له کرده و بخورید.اما اگر با فشردن، فرو رفتگی بزرگ روی میوه ایجاد شده و بیش از حد نرم باشد یعنی آووکادو خیلی رسیده و احتمالا خراب شده است.به علاوه اگر قبل از فشار دادن میوه، فرورفتگی هایی روی آن مشاهده می کنید احتمالا برای خوردن مناسب نیست.

8-2

آووکادو کنیایی

قیمت آووکادو کنیایی ارزان است. و این میوه سرشار از مواد مغذی می ‌باشد که برای بدن فواید بسیاری دارد مواد معدنی موجود در این محصول گیاهی مانند ویتامین آ برای تقویت بینایی فوق ‌العاده مؤثر و مفید می‌ باشد.از مهم‌ترین خواص آووکادو می ‌توان به از بین بردن میکروبهای داخل دهان اشاره کرد و این ‌که اسیدهای این محل را تنظیم می ‌کند و از سلامت دهان و دندان به‌ خوبی مراقبت می ‌کند و باعث می ‌شود تا تنفسی سالم و تمیز داشته باشید همچنین بوی دهان را نیز از بین برده و به خوش‌بو شدن دهان کمک فراوانی می ‌کند. آیا آووکادوی کنیایی با همتایان خود با سایر مناطق متفاوت است؟ سرنا پون، دارای گواهی متخصص تغذیه و تندرستی می گوید واقعاً اینطور نیست. همه آووکادوها حاوی مواد مغذی مانند فولات، منیزیم، پتاسیم، ریبوفلاوین و نیاسین بنابراین، هر جا که آووکادویی که به یک سالاد، بوریتو یا گواکاموله اضافه می‌کنید، از آنجا باشد، همان ارزش غذایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.اما چرا آووکادو در کنیا شروع به پرورش می‌کند؟ همه چیز در مورد عرضه و تقاضا است. از آنجایی که آووکادوهای بیشتری در ایالات متحده مورد نیاز است، مزارع کنیا در حال افزایش توانایی خود برای پرورش این میوه غنی از مواد مغذی هستند.

8-3

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی