ارسال به دیگران پرینت

چگونه جریان عظیم ثروت وارد زندگیم شد

خواسته من مانند افراد زیادی ثروتمند شدن بود. هدفم تامین هرآنچه که می‌خواهم در کمترین زمان ممکن بود، برای رسیدن به این خواسته وارد کارهای متفاوتی شدم تا بالاخره با حوزه انواع جوجه آشنا شدم و زندگیم به یکباره دگرگون شد. در این مقاله شمارا به سه نوع از محصولاتم آشنا میکنم.

خواسته من مانند افراد زیادی ثروتمند شدن بود. هدفم تامین هرآنچه که می‌خواهم در کمترین زمان ممکن بود، برای رسیدن به این خواسته وارد کارهای متفاوتی شدم تا بالاخره با حوزه انواع جوجه آشنا شدم و زندگیم به یکباره دگرگون شد. در این مقاله شمارا به سه نوع از محصولاتم آشنا میکنم.

جوجه شترمرغ

نگهداری و پرورش شتر مرغ در دنیای امروز نیازمند داشتن علم و شرایط مناسب برای آن می باشد تا بتوان هم سود ماسبی از آن به دست آورد و هم زمینه ای برای فعالیت های بیشتر باشد به طور کلی برای پرورش شتر مرغ باید مراقبت هایی که در مورد آن وجود دارد کاملاً رعایت شود این مراغبتها شامل تغذیه و محل نگهداری آن می باشد. و برای فروش قیمت جوجه شتر مرغ خوب است و میتوان سود بالایی از آن کسب کرد.

با توجه به این که در عمده موارد عرضه و فروش انواع شتر مرغ به صورت جوجه یک ماهه صورت می گیرد بنابراین نیاز است که غذایی متناسب با این جوجه در نظر گرفته شود.  غذای جوجه شتر مرغ یک ماهه باید از خوراکیهای کم پروتئین به همراه فیبر بالا باشد .

این مورد بر اساس خصوصیات جوجه شتر مرغ و نیاز آن به تایید رسیده است به طور مثال میزان پروتئین مورد استفاده در غذای جوجه شتر مرغ باید چیزی در حدود 24 درصد پروتئین و یا کمتر را داشته باشد همچنین فیبر موجود در غذای آن نیز در حدود 15 درصد باشد.

6-1

جوجه عروس هلندی

نگهداری عروس هلندی از همه جهت سود آور است چون قیمت جوجه عروس هلندی بالا است و خیلی زود با صاحبان خود ارتباط برقرار میکند و بسیار یاهوش است . عروس هلندی از خانواده طوطی های کاکل سفید است و  بالای سر خود کاکل دارد و همچنین دارای رنگ های خاکستری ، سفید، ابلق، زرد ، صورتی و.... است و اصالت آن به استرالیا برمیگردد و برای پرورش عروس هلندی توجه داشته باشیم که جنگل های استرالیا دمای بالای 40 و دارای رطوبت فراوان هستند. این پرنده بسیار کنجکاو  است و با تمرین حتی میتواند حرف بزند او عاشق جایزه است و اگر به او جایزه بدهند مفاهیم را بهتر یاد میگیرد یک ویژگی بسیار بارز و مهم آن این است که  خیلی زود و آسان تکثیر میشود از این رو پرورش عروس هلندی و کسب درآمد و تجارت عروس آن میتواند افراد را به درآمد عالی برساند.

6-2

جوجه یک روزه

امروه دغدغه تاجرین زیادی قیمت جوجه یک روزه است. همانطور که گفته شد تا 24 الی 30ساعت جای جوجه یک روزه نباید عوض شود و حتی تغذیه ای نباید بکند بعد از گذشت این زمان جوجه ها را خارج می کنیم تا سایر تخمها در بیاید در این مرحله تغذیه جوجه باید با محلولهای مخصوص انجام بگیرد که حاوی آب شیرین 5 درصدی است لازم به ذکر است که آب شیرین بشدت تاثیر گذار در اشتهای جوجه می باشد.

پس از انجام این عمل نوبت به تغذیه جوجه از طریق دان مخصوص می رسد که شامل ویتامینها و موادهای غذایی دیگر می شود که در رشد و نمود جوجه اثر گذار است همیشه کمبود ویتامینها و مواد مغذی در جوجه های کمتر از 10 روز سبب بروز مشکلات زیادی شده است برای مثال کمبود ویتامین E در جوجه باعث مرگ سلولهای مغزی و خونریزی آن می شود که بسیاری از تلفات جوجه ها به این شکل می باشد.

6-3

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی