ارسال به دیگران پرینت

اتاق عمل | فروش کلیه در اتاق عمل

اقدام شیطانی مرد با بدن بیهوش همسرش در اتاق عمل | زن روستایی همه چیز را افشا کرد

مرد پول پرست بالاخره پس از مدتها رسوا شد، کاری که او با همسر جوانش انجام داد برای هیچ کس قابل باور نبود.

اقدام شیطانی مرد با بدن بیهوش همسرش در اتاق عمل | زن روستایی همه چیز را افشا کرد

به تازگی زن جوانی، ساکن یکی از روستاهای هندوستان برای شکایت از همسرش به اداره پلیس مراجعه کرد و ماجرایی را فاش کرد باورنکردنی، ماجرایی که جزئیاتش را در این بخش خواهید خواند.

اقدام شیطانی مرد با بدن بیهوش همسرش در اتاق عمل

ادعاها و صحبت های زن جوان برای مسئولان اداره پلیس باورکردنی نبود ولی حقیقت تلخی بود که مدارک پزشکی آن را ثابت می کرد. به گفته این زن، سالها پیش همسرش او را به بهانه درمان سنگ کلیه در یک بیمارستان خصوصی بستری کرد. به گفته ی خودش، با وجود اینکه درد چندانی نداشت اما همسرش با اصرار او را برای جراحی آن هم در بیمارستانی خصوصی و با امکانات برد غافل از اینکه در پس این همه محبت، نقشه ای پلید پنهان بود.

طبق مدارک موجود، هنگام جراحی به اصطلاح سنگ کلیه، یکی از کلیه های زن بینوا که در بازار سیاه فروش اعضای بدن با قیمت بالایی توسط همسرش فروخته شده بود، از بدنش خارج شده و به فرد دیگری پیوند زده شد. زن جوان هم که در حالت بیهوشی بود، اطلاعی از ماجرا نداشت.

بیهوشی 

دردهای شدید پس از جراحی او را نگران میکرد اما همسرش که به شدت در آن روزها با او مهربان شده بود، با مراقبت و رسیدگی کامل به او در عبور از دوره نقاهت کمک کرد.

حالا پس از چند سال، وقتی او برای معاینه پزشکی دیگری به بیمارستان مراجعه کرده بود متوجه شد که سالها پیش یکی از کلیه هایش را از دست داده. این خبر که برایش شوکه کننده بود او را به دنبال پاسخ کشاند تا اینکه کنجکاوی ها به نتیجه رسید و او مدارکی بدست آورد که ثابت میکرد یکی از کلیه هایش توسط همسر و خواهر شوهرش به فروش رسیده است.

منبع: شما نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی