ارسال به دیگران پرینت

سلبریتی ها | دادگاه سلبریتی ها | حکم دادگاه سلبریتی ها

تعدادی از سلبریتی ها در معرض بازداشت | حکم جدید دادگاه برای سلبیرتی ها

فعالیت‌های تعدادی دیگر از این افراد نیز در حال بررسی است و برای آنها نیز طی روزهای آینده با حکم قضایی محدودیت‌هایی در زمینه دریافت خدمات اجتماعی اعمال خواهد شد.

یک منبع آگاه در گفتگو با ایرنا با اشاره به حمایت برخی از سلبریتی‌ها و هنرمندان از آشوبگری‌ها و اقدامات ساختارشکنانه و رفتارهای غیرقانونی اخیر در کشور، گفت: با حکم قضایی تعدادی از این افراد طی روزهای گذشته از دریافت خدمات اجتماعی منع شده‌اند.

وی ادامه داد: فعالیت‌های تعدادی دیگر از این افراد سلبریتی نیز در حال بررسی است و برای آنها نیز طی روزهای آینده با حکم قضایی محدودیت‌هایی در زمینه دریافت خدمات اجتماعی اعمال خواهد شد.

در چند وقت اخیر و به دنبال آشوبگری و اغتشاشات در کشور تعدادی از سلبریتی‌ها و هنرمندان سینما و تلویزیون اقدام به حمایت از آشوبگران و عوامل اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی کرده بودند.

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • نا شناس ارسالی در

   باید گردن این افراد دشمن شاد کن رامحکم.بست نه ازجیب مردم بخورند وبرای دشمن پارس کنن

  • مهدی مختاری 291 ارسالی در

   با سلام. اموال همۀ شان را مصادره کنید تا جبران خسارت هایی که به اموال عمومی و خصوصی وارد شده است بشود. سپس شناسنامه و کارت ملی های همۀ آن ها را باطل کنید و از کشور هم اخراج شان کنید؛ چون آن ها دیگر ایرانی نیستند چون به وطن شان خیانت کرده اند. اگر هم حکم شان اعدام است در این امر کوتاهی نکنید.

  • عباس ارسالی در

   همه اینا مفت خورانی هستند که از ارامش و اسایش این نظام به اینجاه رسیدن حالا خر شدن و لگد میزنند ..درود بر قوه قضائیه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی