ارسال به دیگران پرینت

با پول مشتری در حوزه حوله ثروتمند شدم

هنگامی که قصد داشتم کسب و کار راه بیندازم هیچ سرمایه ای نداشتم و به پیشنهاد یکی از دوستام از طریق پول مشتری کسب و کار خود را در حوزه حوله شروع کردیم بعد از مدتی به ثروت مورد نظر رسیدیم در اینجا به بررسی انواع حوله پرداخته شه است.

هنگامی که قصد داشتم کسب و کار راه بیندازم هیچ سرمایه ای نداشتم و به پیشنهاد یکی از دوستام از طریق پول مشتری کسب و کار خود را در حوزه حوله شروع کردیم بعد از مدتی به ثروت مورد نظر رسیدیم در اینجا به بررسی انواع حوله پرداخته شه است.

کولیس دیجیتال

در این باره باید بگوئیم کولیس دیجیتال ساده به دلیل داشتن دهانه ثابت از آن برای اندازه گیری قطرهای داخلی و خارجی نیز استفاده می شود و دقت آن حدود 0.02 میلی متر تا نهایت 30 سانت اندازه می باشد. لازم به ذکر است بدنه کولیس های دیجیتال از استیل ضد زنگ ساخته شده است و که در کنار نمایشگر آن شامل 3 کلید می باشد یک کلید برای تبدیل میلی متر به اینچ یا بلعکس، یک کلید برای صفر کردن و کلید بعدی برای روش و خاموش کردن آن استفاده می شود. امروزه کولیس در بسیاری از پروژه های فنی و مهندسی، ساختمانی و حتی بازسازی ساختمانهای مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد با جرات می توان گفت که کولیس یکی از ابزارهای فوق العاده دقیق برای اندازه گیری بسیار از اجسام به کار گرفته می شود که برندهای مطرحی نیز اقدام به ساخت آن کرده اند.

3-1

کولیس پایه دار

دسته بندی بین کولیس پایه دار ساده باعث شده است تا اینکه مدل چوبی بیشتر از همه مورد توجه مردم قرار بگیرد.

مدل چوبی که یکی از نمونه های خط کش خواهد بود امروزه زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نمونه از خط کش پیشرفته که اندازه با بطور دقیق نشان خواهد داد اینطور خواهد بود که در نجاری زیاد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شغلهای متفاوت شامل حال این کولیس خواهند شد که نجاران بیشتر مشتری این محصول خواهند بود تا کمک حال زیاد بشوند. باید خاطر نشان کرد که اصلی ترین شاخصه در کار نجاری اندازه خواهد بود کولیس بسیار گزینه خوبی برای حل این مشکل خواهد بود.

اگر یک سانت اندازه در قسمت نجاری کم یا زیاد شود بخاطر همین کولیس می‌تواند یک گزینه خوبی برای همچین مشغالی باشد. بنابراین این محصول پر کاربرد در هر زمینه بکار گرفته خواهد شد و طبق جنس و مدل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3-2

کولیس ساعتی

از ویژگیهای بارز در کولیس ساعتی می توان به این مورد اشاره کرد که این محصول نیازی به باتری ندارد از این رو از نظر اقتصادی و زیست محیطی بسیار به صرفه است.

از دیگر ویژگیهای آن وجود عقربه در آن می باشد که خواندن مقیاس اندازه گیری شده را بسیار راحت می کند و علاوه بر آن می توان آنها را در مکانهای مرطوب و خیس هم مورد استفاده قرار داد.

از معایب کولیس عقربه ای یا  ساعتی باید گفت که این کولیسها به علت دارا بودن مکانیزم و چرخ دنده باید بسیار از آن مراقبت کنید تا از دستتان را نشود زیرا اگر از دستتان رها شود و ضربه بخورد چرخ دنده  و دنده شانه ای آن تغییر حالت می دهند و یا امکان دارد از تنظیم خارج شوند که در این صورت دیگر اندازه گیریهای کولیس با دقت انجام نمی شود و قابل استفاده نخواهد بود.

3-3

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی