ارسال به دیگران پرینت

ایده های خلاق در کسب و کار خانگی مرا ثروتمند کرد

ایده های زیادی وجود دارد که شما از طریق آنها در خانه می توان درآمد کسب کنید پس از بررسی متوجه شدم بهترین حوزه برای من حوزه رشته می باشد زیرا رشته به دلیل کاربرد مصرفی زیادی که در بین آشپزان دارد می تواند مرا ثروتمند کند در این مقاله به بررسی انواع رشته که از طریق آنها توانستم به درآمد برسم اشاره شده است.

ایده های زیادی وجود دارد که شما از طریق آنها در خانه می توان درآمد کسب کنید پس از بررسی متوجه شدم بهترین حوزه برای من حوزه رشته می باشد زیرا رشته به دلیل کاربرد مصرفی زیادی که در بین آشپزان دارد می تواند مرا ثروتمند کند در این مقاله به بررسی انواع رشته که از طریق آنها توانستم به درآمد برسم اشاره شده است.

رشته پلویی

از جمله محصولات و فرآورده های فرعی و خمیری که با استفاده از آرد گندم، اب و نمک حاصل می شود رشته پلویی مجلسی است که هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی تولید شده و ارزش غدایی برابر با گروخ نان و غلات دارد.

از قدیم الایام پخت و طبخ رشته پلو شب سال تحویل یکی از رسیوم بسیار دیرینه و پسندیده ای بوده است که هر ساله توسط بزرگ هر خانواده صورت می پذیرد آنها عقیده داشتند که اگر فردی در شروع سال از این غذا بخورد رشته کارها تا آخر سال در دست او خواهد بود.

اما از این موضوعات که بگذریم رشته پلو دارای ارزش غذای فراوانی است و برای عموم افراد مفید و پرفایده خواهد بود اما اینکه برای چه کسانی ارز ارزش غذایی بالاتری برخوردار است موضوعی است که قصد داریم در ادامه به بیان آن بپردازیم.

2-1

آش رشته

از روش های طبخ آش رشته محلی بروجرد یا همان آش لوبیا قرمز، پخت با سبزی هایی همچون اسفناج می باشد که در مرحله پخت حبوبات و بلغور جو، سبزی ها را به همراه پیاز داغ به مواد افزوده تا آش جا بیفتند.

اسفناجی که به آش افزوده می شود علاوه بر این که عطر و طعم منحصر به فردی با غذا می دهد، خواص آن را دوچندان می کند. اسفناج غنی از آهن دو ظرفیتی و سه ظرفیتی است که بدن و سیتم گوارشی ما تنها قادر به جذب نوع دو ظرفیتی آن است و نوع سه ظرفیتی آهن آن جذب نمی شود و از طریق روده ها دفع می شوند.

برخی افراد متناسب با ذائقه ای افراد خانواده شان، آش لوبیا قرمز را با گوجه رسمی و محلی  طبخ می کنند تا طعم آن را بهبود بخشند. در برخی مواد نیز به آش رب گوجه فرنگی افزوده می شود که استفاده از آن توصیه نشده است چرا که رب گوجه فرنگی حاوی مواد افزودنی است.

2-2

رشته سوپ

شرکت های تولید کننده رشته سوپ و ماکارونی تنوع بالا از رشته ها را تولید می کنند که به شکل حروف انگلیسی می باشد. این رشته های سوپی برای نشاندن بچه ها سر سفره بسیار کارآمد می باشد.

این رشته ها را می توان آبکش کرده و در انواع سالادها استفاده کرد و یا سس ماکارونی را با گوشت و قارچ درست کرد و با ترکیب این رشته ها غذایی جالب برای بچه ها درست کرد. این ماده سرشار از کربوهیدرات ها می باشد و برای کودکان که در حال رشد هستند، بسیار مفید است. برای اینکه شکل این حروف حفظ شود باید مدت زمان پخت آن ها را کاهش داد.

در ترکیه تنوع سوپ ها بالا می باشد. رشته سوپ به ترکی çorba erıştesı گفته می شود. ورمیشل یا همان رشته سوپی در پختن انواع سوپ ها، آش ها و دسر ها کاربرد دارد. محبوب ترین غذای پخته شده با این رشته ها سوپ ورمیشل است. برای پختن این سوپ از انواع رشته های سوپی استفاده می شود. این سوپ را اگر با آب مرغ و خود مرغ درست کنید بسیار خوشمزه خواهد شد.

2-3

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی