ارسال به دیگران پرینت

علی دایی | دنیز دختر علی دایی

عکس همسران علی‌ دایی | کدام شیک‌ ترند؟ مادر دنیر دختر علی دایی یا همسر دومش؟

علی دایی که بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران به‌شمار می‌رود؛ در نظرسنجی‌های سایت ای‌اف‌سی و برنامه نود با کسب اکثریت آرا به ترتیب به عنوان بهترین مهاجم تاریخ جام ملت‌های آسیا و نیز بهترین مهاجم بعد از انقلاب در ایران انتخاب شد.

علی دایی

علی دایی که بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران به‌شمار می‌رود؛ در نظرسنجی‌های سایت ای‌اف‌سی و برنامه نود با کسب اکثریت آرا به ترتیب به عنوان بهترین مهاجم تاریخ جام ملت‌های آسیا و نیز بهترین مهاجم بعد از انقلاب در ایران انتخاب شد.

 دایی از سوی ای‌اس‌پی‌ان به عنوان یکی از ده بازیکن برتر تاریخ فوتبال آسیا انتخاب شده و همچنین توسط فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال در تیم منتخب قرن ۲۰ آسیا قرار گرفته‌است. 

او با زدن ۱۰۹ گل در ۱۴۹ بازی ملی، دومین گلزن در رده بازی‌های ملی فوتبال مردان جهان است، درحالیکه سال‌ها عنوان بهترین گلزن بازی های ملی جهان را به یدک می‌کشید. او با ثبت ۱۴ گل، رکورد بیشترین گلزنی در تمام ادوار جام ملت‌های آسیا را هم در اختیار دارد.

فعالیت های دنیز دختر علی دایی

دنیز دختر علی دایی از همسر سابقش مریم است.دنیز دختر علی دایی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. دنیز دایی اخیرا عکس های بسیاری از خود را در ایسنتاگرام به اشتراک می گذارد.

دنیز دختر علی دایی تصویری جدیدی از خودش و مادرش منتشر کرد.

111

222

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • محمد رضا احمدی ارسالی در

   کسی نیست که به شما بگه مگر فضولید که در زندگی مردم سرک می‌کشی

  • ناشناس ارسالی در

   تمامی بازیکنان فوتبال و بازیگران و کسانی که از جو اغتشاش حمایت میکنند باید مجازات سخت بشوند یا حتی اعدام

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی