ارسال به دیگران پرینت

با شروع کسب وکار جدید رنگ تازه ای در ثروتم ایجاد شد

صادر کنندگان برتر رنگ صنعتی به کشورهای همسایه محصولات با کیفیت خود را با مناسب‌ترین کیفیت عرضه می‌کنند. صادرات هرچه بیشتر این محصولات به بازار رنگ و رزین خارجی نشان‌دهنده، کیفیت بالای این محصولات می باشد.

صادر کنندگان برتر رنگ صنعتی به کشورهای همسایه محصولات با کیفیت خود را با مناسب‌ترین کیفیت عرضه می‌کنند. صادرات هرچه بیشتر این محصولات به بازار رنگ و رزین خارجی نشان‌دهنده، کیفیت بالای این محصولات می باشد.

رنگ منگنز

اگر بخواهیم توضیحی درباره رنگ منگنز دو کربنات بدهیم باید گفت که این محصول یک ماده پودری صورتی رنگ می باشد که از واکنش ترکیبهای منگنز مثل سدیم کربنات و کلرید منگنز تشکیل می شود. این ماده با درجه گرمای 200 درجه سانتی گراد و درست قبل از ذوب شدن آن به دی اکسید کربن و اکسید منگنز تبدیل می شود. این ماده در آمونیاک، الکل، آب و اسیدهای آلی نا محلول می باشد اما در اسیدهای معدنی محلول می باشد همچنین منگنز از جمله عناصری می باشد که در صنعت باتری سازی، فولاد و ذوب آهن به کار می آید که لازم به ذکر است که کربنات منگنز از جمله ترکیبات منگنز می باشد. از کاربردهای این محصول برای مثال می توانیم بگوییم که از آن برای افزودن به کود شیمیایی، عامل خشک کننده در پوششها و رنگ دهنده لعاب در سرامیک و سایر موارد استفاده می شود همچنین در ساخت مواد دارویی، نمکهای منگنز و خوراک حیوانات نیز از این ترکیب استفاده می شود.

3-1

رنگ صنعتی نانو

رنگ صنعتی نانو علاوه بر نمای زیبا و ‌یکدستی که به وسایل و‌ تجهیزات می دهند می توانند نقش محافظتی هم داشته باشند و عمر ابزار آلات را افزایش دهند به این صورت که باعث مقاومت در برابر گرما، سرما، رطوبت و آسیبهای ناشی از در‌ معرض ‌قرار گرفتن آفتاب می شوند. همان طور هم که اشاره شد این رنگها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آنها به طور اختصاصی دارای استفاده های مشخصی در صنایع مختلف هستند. برای استفاده از رنگهای صنعتی در ابتدا باید متناسب با نوع مصرف و‌ ابزاری که مد نظر داریم اقدام کنیم به این صورت که رنگ مناسب را انتخاب و خریداری نموده و با توجه به نوع استفاده ای که برای آن در نظر گرفته شده است، آن را برای رنگ آمیزی به کار ببریم.

3-2

رنگ صنعتی نسوز

در واقع شما می توانید از رنگ صنعتی نسوز به عنوان عایقی و پوششی برای فلزاتی استفاده نمایید که در حرارت مستقیم قرار دارند و برای بالا بردن استحکام و مقاومت آنها این رنگ نسوز سرامیکی را بر روی آنها قرار دهید که باعث می شود در مقابل حرارت استقامت و مقاومت بالایی داشته باشند. همینطور این قطعات فلزی را از خوردگی مصون نگه می‌دارد و محافظت می نماید در واقع چند عامل باعث زنگ زدگی و خوردگی در فلزات می شود که ما برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی در فلزات باید راهی بیندیشیم که می توانیم از رنگ سرامیکی نسوز سیلیکونی استفاده نماییم و فلزات را در مقابل رطوبت هوا که باعث زنگ زدگی و خوردگی فلزات می شود محافظت نمایند. از فرایندهای شیمیایی که باعث سولفاته شدن آنها می‌شود جلوگیری به عمل آوریم در واقع فرمولاسیونی که این مواد دارند باعث می شوند که فلزات مقاومت بسیار بالایی در مقابل باعث سایش داشته باشند.

3-3

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی