ارسال به دیگران پرینت

ازدواج | ازدواج بی شرمانه | ازدواج مادر با پسر

زن بی شرم قصد ازدواج با پسر خود را دارد !

طبق رسومات قبیله‌ای پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولی به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام بدهی‌اش درگذشته و اکنون من می‌خواهم وظایف ناتمام او را به پایان برسانم.

این زن که 12 سال است همسرش را از دست داده و با پسرش زندگی می‌کند، می‌گوید: طبق رسوم باید با برادر کوچکتر همسر مرده‌ام ازدواج کنم اما من ازدواج با پسرم که فرزندی از او در رحم دارم را ترجیح می‌دهم.

او در دادگاه گفت مدت سه سال است با پسر خود رابطه نامشروع دارد و پول زیادی خرج کرده تا بتواند به صورت قانونی با وی ازدواج کند.

پسر این زن می‌گوید: طبق رسومات قبیله‌ای پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولی به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام بدهی‌اش درگذشته و اکنون من می‌خواهم وظایف ناتمام او را به پایان برسانم.

قاضی دادگاه محلی که به اتهام این مادر و پسر رسیدگی می‌کند، می‌گوید اگر در زمان گذشته چنین چیزی رخ داده بود هر دوی آنها توسط مردم قبیله کشته می‌شدند اما اکنون ترس از پلیس مانع این کار است. چنین رفتاری حتی در فرهنگ سنتی زیمبابوه که مردمانش همانند اغلب آفریقائیان انیمیست یا پیرو دین‌های ابتدایی هستند نیز، اقدامی زشت و ناپسند محسوب می‌شود

 

منبع: منیبان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • مردم ارسالی در

   این متن ها را ننویس

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی