ارسال به دیگران پرینت

صیغه | زن صیغه کردن | شکایت از مرد هوس باز | صیغه شدن دختر ۱۲ ساله برای مرد ۴۰ ساله مشهدی

عروس 12 ساله صیغه مرد هواس باز 40 ساله مشهدی شد + جزئیات هولناک

همسرم به طور پنهانی ازدواج کرده است و قصد دارد مرا از خانه خودم بیرون کند.

صیغه شدن دختر 12 ساله برای مرد 40 ساله مشهدی 

50 سال تمام برای این زندگی مشترک تلاش کردم. خون دل خوردم و پستی و بلندی های زندگی را به جان خریدم تا همسر و فرزندانم زندگی راحتی داشته باشند اما حالا که باید حاصل سال ها زحمت کشی ام را درو کنم، همسرم به طور پنهانی ازدواج کرده است و قصد دارد مرا از خانه خودم بیرون کند و …

این زن میان سال درحالی که اظهار می کرد به قول معروف شاهد از غیب رسید در تشریح سرگذشت خود به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: 12 ساله بودم که به خواست پدر و مادر مرحومم، پای سفره عقد نشستم و زندگی مشترکم با «رحمت علی» را آغاز کردم.

عروس 12 ساله صیغه شد

همسرم از همان روزهای اول زندگی مرا کتک می زد و توهین می کرد اما من که دختری بیسواد بودم و از مادرم آموختم که باید برای حفظ یک زندگی باناملایمات کنار بیایم و سختی ها را تحمل کنم در برابر همه رفتارهای خشن و پرخاشگری های همسرم سکوت می کردم تا از من رنجیده خاطر نشود.

او شغل ثابتی نداشت و روزهای زیادی را بیکار می ماند به همین دلیل من برای کمک به معاش خانواده دست به هرکاری می زدم. ترشیجات درست می کردم و در مغازه میوه فروشی که راه انداخته بودم به فروش می رساندم.

همه سختی های روزگار را به جان می خریدم تا همسر و فرزندانم در آسایش باشند بالاخره با پس اندازهایم و کمک مالی فرزندانم منزل کوچکی را در حاشیه شهر خریدم و سند آن را به نام خودم ثبت کردم اما در حدود ۵۰ سال قبل ثبت محضری ازدواج آن هم در روستاها موضوع بسیار کم اهمیتی بود و کمتر افرادی به این گونه رسوم توجه می کردند.

من هم از این امر مستثنا نبودم و تنها با قرائت صیغه دایم راهی خانه بخت شدم و دیگر هیچ گاه برای رسمی کردن این ازدواج اقدامی نکردم. حتی رحمت علی شناسنامه فرزندانم را نیز با رابطه و آشنا دریافت کرد.

شوهرم هوس صیغه با زن جوان تر کرد

ماجرای صیغه شدن دختر 12 ساله برای مرد 40 ساله مشهدی به اینجا رسید که زن جوان گفت : من همواره به خاطر فرزندانم می سوختم و می ساختم اما هیچ گاه اعتراضی نمی کردم تا این که از حدود چهار سال قبل زمزمه های ازدواج مجدد رحمت علی در بین اطرافیانم پیچید ولی من همیشه فکر می کردم این حرف ها دروغی بیش نیست و کسی با رحمت علی ازدواج نمی کند.

با وجود این از حدود دو ماه قبل با تغییر رفتارهای همسرم متوجه شدم که زمزمه های ازدواج مجدد او حقیقت دارد و همسرم با زن دیگری به طور مخفیانه ازدواج کرده است چرا که او مخارج زندگی را نمی پرداخت و با هر بهانه ای مرا کتک می زد.

آن روز برای احوال پرسی از آشنایان و بستگانمان به روستای محل تولدم در یکی از شهرهای خراسان رضوی رفته بودیم که همسایگانمان گفتند رحمت علی با زن جوانش که هم سن دخترت است برای اقامت چند روزه به این جا آمده بود حتی آن زن درباره مالکیت این زمین وخانه روستایی از ما سوال کرد که پاسخ دادیم این ملک متعلق به همسر رحمت علی است! خلاصه آن جا بود که یقین کردم همسرم تجدید فراش کرده است.

با وجود این رحمت علی همه چیز را کتمان می کرد تا این که دخترم نشانی محل سکونت آن زن جوان را پیدا کرد. وقتی همسرم فهمید دستش رو شده است به شدت عصبانی شد و با مشت و لگد به جانم افتاد به طوری که یک شب در بیمارستان بستری شدم. از آن روز به بعد ادعا می کرد مدت صیغه ما ۴۰ ساله بوده و اکنون به اتمام رسیده است.

شوهرم هوسباز است

ماجرای صیغه شدن دختر 12 ساله برای مرد 40 ساله مشهدی به اینجا رسید که زن جوان گفت : او با همین بهانه به خوشگذرانی می پرداخت و با زنان غریبه دیگری ارتباط داشت. او دیگر اعتیادش را نیز پنهان نمی کرد و به راحتی نزد فرزندانم به استعمال مواد مخدر می پرداخت.

سختگیری های همسرم به جایی رسید که فرزندانم را از خانه بیرون انداخت و قصد داشت مرا نیز از خانه ام بیرون کند به طوری که دو تن از پسرانم وقتی به حال خودشان رها شدند در دام اعتیاد افتادند و اکنون همسرانشان نیز دادخواست طلاق داده اند.

در این شرایط من به دنبال مدارکی بودم که اثبات کند همسرم بدون اجازه من ازدواج کرده است و نفقه زندگی را نیز نمی پردازد اما وقتی وارد کلانتری شدم ناگهان هوویم را دیدم که برای اثبات ازدواجش با رحمت علی دست به دامان قانون شده بود.

شایان ذکر است به دستور سرهنگ عباس زمینی (رئیس کلانتری سپاد) پرونده هووهای سرگردان در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

منبع: منیبان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   تف تو شرفت رحمت علیه عملی

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی