ارسال به دیگران پرینت

مرگ خانوادگی در همدان | پیدا شدن جسد | مرگ سه عضو یک خانواده با منقل زغالی

مرگ تلخ و عجیب ۳ عضو یک خانواده | ماجرای پیدا شدن سه جسد در همدان + جزئیات

سه نفر که برای گرم کردن فضای داخل چادر از منقل زغالی استفاده کرده بودند، بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

مرگ تلخ و عجیب ۳ عضو یک خانواده | ماجرای پیدا شدن سه جسد در همدان + جزئیات

 

ین حادثه در یکی از باغ‌های شهر سرکان واقع در استان همدان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که سه عضو یک خانواده شامل مرد ۵۳ ساله و دو زن ۴۰ و ۷۸ ساله که مادر، دختر و پسر خانواده بودند، تصمیم گرفتند شب را در باغ‌شان بگذرانند و برای گرم کردن چادر مسافرتی که در آن حضور داشتند به اشتباه از منقل زغالی استفاده کردند. همین اشتباه کافی بود تا هر سه نفر دچار گازگرفتگی شوند و جان خود را از دست دهند.

سرهنگ رضا نوری درخصوص خبر مرگ سه عضو یک خانواده با منقل زغالی اظهار کرد: درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر فوت مشکوک سه نفر در یکی از باغ‌های شهر سرکان، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی کلانتری ۱۲ سرکان به‌همراه دیگر نیروهای امدادی به‌منظور رسیدگی به اتفاق رخ داده به محل حادثه اعزام شدند.

وی درباره مرگ سه عضو یک خانواده با منقل زغالی ادامه داد: براساس گزارش مأموران و طبق اعلام نظر کارشناسان اورژانس شهرستان این افراد به‌علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل زغالی) در چادر و استنشاق گاز مونواکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه اجساد متوفیان برای ادامه تحقیقات به پزشکی قانونی منتقل شد، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با دادستان و کسب دستور، با حضور عوامل پلیس آگاهی شهرستان در محل حادثه اقدامات لازم برای تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی انجام شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه