ارسال به دیگران پرینت

موتورسیکلت | موتورسیکلت پرنده

از اولین موتورسیکلت پرنده جهان رونمایی شد! +ویدئو

موتور‌سیکلت پرنده "The Speeder" محصول شرکت آمریکایی Jetpack Aviation با انجام اولین پرواز موفقیت آمیز خود تحول بزرگی در حوزه صنعت حمل و نقل هوایی ایجاد کرده است.

موتورسیکلت پرنده

موتور‌سیکلت پرنده "The Speeder" محصول شرکت آمریکایی Jetpack Aviation با انجام اولین پرواز موفقیت آمیز خود تحول بزرگی در حوزه صنعت حمل و نقل هوایی ایجاد کرده، این وسیله ۲۳۱ پوندی دارای چهار موتور توربوجت است که می‌تواند با نفت سفید یا سوخت دیزل کار کند و به زودی در بازار عرضه می‌شود.

مشخصات موتور‌سیکلت پرنده The Speeder

نمونه اولیه P۱ قادر به برخاستن، صعود به آسمان، معلق بودن در هوا، چرخش و انجام حرکت‌های آهسته پرواز رو به جلو بود و شرکت Jetpack Aviation در حال حاضر برنامه‌هایی برای ارائه مدل اصلی با شاسی بزرگ آلومینیوم، پانل‌های بدنه از فیبر کربن و دو برابر شدن حجم موتور‌ها دارد؛ و همچنین آن‌ها می‌گویند که این موتور سیکلت قادر است با سرعت ۳۰۰ مایل، ارتفاع ۱۵۰۰۰ پایی را در ۲۰ دقیقه طی کند.

طبق سیاست‌های این شرکت اولین موتورسیکلت پرنده جهان در دو مدل تفریحی و نظامی/تجاری و با قیمت ۳۸۰ هزار دلار عرضه خواهد شد. در ادامه ویدئویی از اولین پرواز این موتور سیکلت پرنده را مشاهده می‌کنید:

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی