ارسال به دیگران پرینت

قاتل | داماد قاتل

حکم قصاص در انتظار داماد قاتل!

بررسی اولیه حاکی از آن بود که تازه داماد خانواده به نام داوود با اسلحه به پدرزنش شلیک کرده و او را کشته است.

حکم داماد قاتل

بررسی اولیه حاکی از آن بود که تازه داماد خانواده به نام داوود با اسلحه به پدرزنش شلیک کرده و او را کشته است. در ادامه مأموران موفق شدند مخفیگاه داماد قاتل را شناسایی و او را دستگیر کنند که وی پس از دستگیری عنوان کرد به عمد شلیک نکرده است.

اعدام برای تازه داماد قاتل تهرانی

پس از آن مأموران همسر متهم را مورد بازجویی قرار دادند و او در تشریح ماجرا گفت: چند وقت پیش پسری مزاحم خواهرم شد و من موضوع را به داوود نگفتم چون می دانستم ممکن است عصبی شود. اما بالاخره فهمید و روز حادثه داوود مقابل خانه مان آمد و من و خواهرم را تهدید کرد و بعد هم به سمت پدرم شلیک کرد و گریخت. او دروغ می گوید که به عمد این کار را نکرده است اگر عمدی در کارش نبود، چرا اسلحه با خودش آورده بود؟!

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده اولیای دم خواستار صدور حکم قصاص شدند. سپس متهم به جایگاه رفت و گفت: آن روز مقابل خانه پدر زنم رفته بودم تا شماره پسری را که مزاحم آنها شده بود، بگیرم. من برای ترساندن آنها اسلحه همراه برده بودم و به سمت در خانه شلیک کردم اما گلوله ناخواسته به پدر زنم خورد. من هیچ مشکلی با پدرزنم نداشتم که بخواهم او را بکشم.

با پایان دفاعیات پسر جوان قضات دادگاه وی را به قصاص محکوم کردند که متهم به حکم اعتراض کرد و پرونده به دیوان عالی کشور رفت و حکم قصاص وی نقض شد.

به این ترتیب متهم بار دیگر در شعبه هم عرض محاکمه شد. در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، اولیای دم درخواست قصاص کردند. اما همسر متهم و خواهرش عنوان کردند که در ازای دریافت دیه حاضر به گذشت هستند.

بعد از آن متهم به جایگاه رفت و با رد اتهام قتل عمد دوباره عنوان کرد که قصدم کشتن پدرزنم نبود و اصلاً نمی دانستم که او پشت در خانه است وگرنه شلیک نمی کردم. با پایان دفاعیات متهم قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

 
 
منبع: منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی