ارسال به دیگران پرینت

پانته آ سیروس | بازیگر پانته آ سیروس

پست اینستاگرامی پانته آ سیروس از حرکات ورزشی سنگین این روز های خود + تصویر

پانته آ سیروس بازیگر ۴۸ساله سریال برف بی‌صدا می‌بارد عکسی از تمرینات پرفشار خود منتشر کرد.

پانته آ سیروس

پانته آ سیروس که علاوه بر بازیگری، به نقاشی و ورزش حرفه ا نیز می‌پردازد، پس ازبازی در طولانی‌ترین سریال تاریخ ایران این روزها ورزش حرفه ایش را جدی‌تر دنبال می‌کند.

IMG_20220903_184940_699

پانته آ سیروس که علاوه بر بازیگری، به نقاشی و ورزش حرفه ا نیز می‌پردازد، پس ازبازی در طولانی‌ترین سریال تاریخ ایران این روزها ورزش حرفه ایش را جدی‌تر دنبال می‌کند.

سحرخیز هستم!

پانته آ سیروس درباره دلیل سحرخیز بودن خود، گفت: به دلیل اینکه به شدت ورزش می‌کنم، بسیار سحرخیز هستم. در پنج رشته، مربیگری ورزش دارم و هر روز صبح حتی اگر کاری نداشته باشم خیلی زود بیدار می‌شوم و ورزش می‌کنم.

به‌طور کلی هر طلوع، غروب و اتفاقاتی را که در طبیعت می‌افتد بسیار دوست دارم. به نظر من اتفاقات ویژه و فوق‌العاده‌ای هستند و از آن‌ها به‌شدت انرژی می‌گیرم.

این بازیگر با اشاره به چگونگی پیوستن به سریال «آتش در گلستان»، گفت: سریال آتش در گلستان در ابتدا اسمش خداحافظ مادر بود و سپس تغییر کرد. از روزی که نوشته می‌شد من با کارگردان در جریان قصه بودم درنتیجه نقش روناک برای شخصیت من نوشته شده بود البته نه به‌طور صد در صد.

وی با اشاره به حس خود نسبت به بازی در نقش روناک به‌عنوان یک دختر کرد، بیان داشت: روناک یک دختر کرد است. برای من بازی کردن در نقش‌های قومی و قبیله‌ای بسیار جذاب است چراکه کودکی‌ام را در چنین فضایی گذرانده‌ام.

من در کودکی اسب داشتم و ما در مزرعه زندگی می‌کردیم البته نه به این معنا که زندگی عجیب‌وغریبی داشتیم اما کاهگل، سگ، مرغ، خروس، گاو و گوسفند اتفاقاتی بودند که من با آن‌ها از نزدیک در ارتباط بودم.

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی