ارسال به دیگران پرینت

همخوابی | همخوابی با پسر ۱۱ ساله | همخوابی زن همسایه با پسر ۱۱ ساله

همخوابی شرم آور زن شیطان صفت با پسر 11 ساله همسایه

از قرار معلوم، مادر پسر بعد از مشاهده رابطه بسیار نزدیک این دو و مدت طولانی غیبت پسرش نسبت به نوع این رابطه دچار حساسیت و تردید شد که در آخر قربانی لب به اعتراف گشود و گفت که با زن همسایه رابطه جنسی دارد.

تجاوز  و همخوابی با پسر 11 ساله

یک زن 35 ساله آمریکایی به اتهام  تجاوز  و همخوابی با پسر 11 ساله همسایه دستگیر شد. بر اساس گزارش پلیس، متهم به مدت 8 ماه با قربانی و  خانواده  اش در یک آپارتمان زندگی می کرد و در این مدت با فرستادن عکس و فیلم های نامناسب از خودش قربانی را به دام کشاند.
از قرار معلوم، مادر پسر بعد از مشاهده رابطه بسیار نزدیک این دو و مدت طولانی غیبت پسرش نسبت به نوع این رابطه دچار حساسیت و تردید شد که در آخر قربانی لب به اعتراف گشود و گفت که با زن همسایه  رابطه جنسی  دارد.

تجاوز  و همخوابی با پسر 11 ساله
در پی دستگیری متهم در صفحه  فیس بوک  وی تعداد زیادی عکس با پسران کم سال دیده شد که نشان داد این زن پسران کم سن زیادی را قربانی رابطه خود کرده است.
گفتنی است جلسه رسیدگی به پرونده این زن در دادگاه برگزار شد و قاضی این زن را مجموعا به بیست مورد تجاوز و بهره برداری جنسی درجه یک و درجه دو از این کودک متهم و جریمه ای معادل یک میلیون  دلار  در صورت نهایی شدن  جرم  برای این زن تعیین کرد.

منبع: فرتاک نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی