ارسال به دیگران پرینت

تولید دستکش جراحی یکبار مصرف مدی اسمات

افراد نه تنها در بیمارستانها بلکه در سالنهای زیبایی و غیره از دستکش جراحی ایرانی که دارای بافت محکم و مقاوم می باشد استفاده می کنند، مواد اولیه به کار رفته در تولید این نوع دستکش به گونه ای می باشد که دستکش کاملا انعطاف پذیر باشد و شخصی که دستکش را پوشیده در آن احساس راحتی کند و بتواند انگشتان و مچ دست خود را به راحتی تکان دهد، همچین انعطاف پذیری و مقاومت دستکش باید به گونه ای باشد که در هنگام پوشیدن دستکش از هیچ ناحیه ای دچار پارگی نشود.

افراد نه تنها در بیمارستانها بلکه در سالنهای زیبایی و غیره از دستکش جراحی ایرانی که دارای بافت محکم و مقاوم می باشد استفاده می کنند، مواد اولیه به کار رفته در تولید این نوع دستکش به گونه ای می باشد که دستکش کاملا انعطاف پذیر باشد و شخصی که دستکش را پوشیده در آن احساس راحتی کند و بتواند انگشتان و مچ دست خود را به راحتی تکان دهد، همچین انعطاف پذیری و مقاومت دستکش باید به گونه ای باشد که در هنگام پوشیدن دستکش از هیچ ناحیه ای دچار پارگی نشود.

به دلیل راحتی استفاده از این نوع دستکش دیده شده در مصارف خانگی، شیرینی پزی، رستورانها، برای شست و شو با مواد شوینده نانو و خورد کردن سبزیها از این محصول استفاده می شود.

A-1

امروزه بسیاری از افراد موفق شده اند تولید دستکش جراحی را با بالاترین کیفیت در اختیار افراد قرار دهند همچنین این دستکش در سایزهای متفاوت در بازار وجود درد و هر فرد باید متناسب با اندازه دست خود دستکش انتخاب کند، زمانیکه دستکش کامل اندازه و سایز دست شخص باشد احتمال ورود آلودگی و عفونت از قسمت مچ دست کمتر می شود.

برای پوشیدن هر نوع دستکش ابتدا انگشتان خود را داخل دستکش ببرید و مطمئن شوید که انگشتان در جای مناسب خود قرار گرفته و بعد از قسمت مچ دستکش گرفته و آن رابه سمت بالا و مچ دست بکشید.

دستکش یکبار مصرف جراحی

امروزه در حوزه های پزشکی و دندانپزشکی استفاده های زیادی از انواع دستکش جراحی می شود که در در انواع نایلونی، استریل و غیر استریل به بازار عرضه می شوند که برای جلوگیری از انتقال ویروسها و ازجمله بیماریهای ایدز و هپاتیت بسیار رایج و پرکاربرد هستند.

این دستکشها گاهی اوقات جهت مصارف خانگی و نظافت منزل بسیار کارائی بالایی دارند و  حتی در محیطهای آرایشگاهی برای جلوگیری از تماس مواد شیمیایی و رنگ مو مورد استفاده هم قرار می گیرند.

اصولا برای جراحی باید دستکشی انتخاب شود که به مراتب جنس آن محکم باشد و وقتی تیغه ها و چاقوهای جراحی را بکار می برند پاره نشود و حتی سایز آن باید متناسب با دست فرد باشد.

A-2

در جراحییها از دستکشهای دو لایه به دلیل حساسیت شغلی و انعطاف پذیری بیشتری که دارند بیشتر  استفاده می کنند و همچنین باید ساق آنها بلند باشد و  دارای استاندارد خاصی باشند لذا دستکش جراحی یکبار مصرف دارای متریال به کار رفته مناسبی می باشد.

قیمت این نوع دستکش به جنس، کیفیت مواد بکار رفته و سایزبندی آن دارد که دستکش لاتکس با توجه به قیمت ارزان و کاربردهای زیاد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید هر نوع دستکشی باید اول بدانیم که آیا با پوست ما سازگاری دارد یا خیر؟ همانطور که می دانید بسیاری از افراد هستند که به جنس لاتکس آلرژی زیاد دارند که باعث خارش و قرمزی پوست آنها می گردد عموما سایز بندی دستکش ها از سایز کوچک تا بزرگ شروع می شود و  هر پزشک و یا جراح باید طبق سایز دست خود آن را تهیه نماید.

دستکش جراحی مدی اسمارت

برای جراحی های خیلی حساس نیاز به دستکش مخصوصی در بخش جراحی می باشد که دستکش مدی اسمارت یکی از گزینه های خوب برای عملهای جراحی می باشد چون دردستکش مدی اسمات مواد اولیه عالی بکار رفته است و توانسته است از استاندارد های جهانی عبور کند ووارد چرخه مصرف گردد.

دستکش های مدی اسمات به گونه ای طراحی و تولید شده اند که در موقع استفاده برای جراح یا پزشک مشکلی ایجاد نخواهد کرد و در سایز و قالب های گوناگونی تولید می شود که در هنگام استفاده باعث ناراحتی پزشکان نخواهد شد این دستکش های مدی اسمارت به خوبی در دست پزشک در ان جای میگیرد و پزشک بدون هیچ ناراحتی در قسمت کف دست و انگشتان دیت می تواند از این دستکش استفاده کند چون نباید فشار زیادی به دست وارد گرددو همچنین باید محافظ خوبی برای دستان پزشک باشد.

A-3

همین خصوصیات که می بینید که در هنگام خرید دستکش جراحی مدی اسمات پودر دار از اهمیت خاصی برخوردار می باشد همین پودر باعث میگردد که هنگام استفاده از دستکش های پودر دار دست به راحتی وارد دستکش گردد چون پودر روان کننده بود و همچنین در هنگام استفاده طولانی مدت ازدستکش که دست عرق میکند ازلیس خوردن دست درهنگام استفده جلوگیری میکند دستکش های جراحی دکتر گلاو در هنگام بسته بندی استریل شده در بسته های دو عددی بسته بندی میگردند تازدر هنگام استفاده از آنها دست باعث انتقال بیماری یا عفونت نگردند.

در بازار دو نوع دستکش جراحی وجود دارد که یکی کم پور و بدون پودر در حال عرضه می باشد که شرکت تولید کننده این تاج درحال عرضه دستکش بدون پودر به باز ار داخلی می باشد این شرکت توانسته در تمام سایز هایی تولدی دستکش را تولید و به بازار داخلی و جهانی عرضه کند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی