ارسال به دیگران پرینت

خرید دان اردک تخمگذار گوشتی مشهد

همان طور که خدمت شما عزیزان توضیح دادیم شهرها و استانهای زیادی در سطح کشور در زمینه خرید دان اردک با کیفیت فعالیت می کنند و مراکز زیای نیز دارند که یکی از آنها یزد است که بدون در نظر گرفتن فاصله میان دیگر شهرها و استانها دان مورد نظر شما را به شهر خود تامین می کند و یا مراکزی را نیز جهت فروش دان در شهر ما قرار می دهد تا به واسطه این مراکز خرید خود را انجام دهید.

همان طور که خدمت شما عزیزان توضیح دادیم شهرها و استانهای زیادی در سطح کشور در زمینه خرید دان اردک با کیفیت فعالیت می کنند و مراکز زیای نیز دارند که یکی از آنها یزد است که بدون در نظر گرفتن فاصله میان دیگر شهرها و استانها دان مورد نظر شما را به شهر خود تامین می کند و یا مراکزی را نیز جهت فروش دان در شهر ما قرار می دهد تا به واسطه این مراکز خرید خود را انجام دهید.

برای غذا دادن به اردک می توانید از چند مدل دان و غذا استفاده کنید که قصد داریم تا در ادامه مطلب شما را با برخی از این غذاها که برای تغذیه اردک استفاده می شود آشنا کنیم.

B-1

یکی دیگر از شهرهایی که دان اردک خوبی را به مشتریان ارائه می دهد و بیشتر مشتریان نیز از کیفیت آن راضی هستند شهر مشهد است و این شهر نیز همانند یزد دان اردک خوبی برای خرید دارد  که کافی است برای خرید دان اردک مشهد به سایتهای معتبر مراجعه نمایید.

اولین نوع غذا و دانی که می توانید به اردک بخورانید غذای آرد گندم به صورت خشک شده است ولی بیشتر اردکها علاقه ای به استفاده غذای آردی خشک ندارند و دلیلش هم این است که جوجه اردکها و اردکها در هنگام بلع غذاهایی که خشک هستند دچار مشکل می شوند و نمی توانند غذاهای خشک شده را به راحتی استفاده کنند.

دان اردک سفید

امروزه افراد متعددی از دان اردک سفید برای پرورش آنها استفاده می نمایند زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است و می توان از آنها برای رشد سریع اردک استفاده نمود و از مزایای آن بخوبی بهره مند شد.

دان اردک، با داشتن مواد اولیه مرغوب می تواند بهترین و پرخاصیت ترین غذایی باشد که اردک به آن نیاز دارد و با مصرف آن بسیار تقویت می شود چرا که سرشار از ویتامین و مواد مغذی است که در پرورش آنها موثر می باشد.

اردک از گونه هایی می باشد از جمله پرندگانی می باشد که فواید غذایی زیادی برخوردار هستند و افراد از گوشت آن در غذاها بسیار استفاده می نمایند زیرا بسیار مقوی و خوشمزه است و می توان در هر نوع غذایی آن را ترکیب نمود.

B-2

بدین جهت دان اردک از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این بین دان اردک گوشتی یکی از محبوب ترین دانها می باشد و برای بهتر رشد نمودن آنها استفاده می شود که در کمترین زمان ممکن قابل جوجه کشی و یا کشت باشند، لازم به ذکر است که در نژادهای مختلف باید دان مختص به آن را تهیه نمود تا به بهترین حالت پرورش یابد و از بیماری جلوگیری شود.

از این رو، افراد سعی می کنند با توجه به تولد اردک تعداد روز را محاسبه نمایند و با یک غذای مقوی و مناسب به آنها، برنامه ریزی نمایند تا پرورش آنها کامل و مناسب باشد.

دان اردک دورگه

از این رو می توان اذعان نمود که با تولید انواع دان اردک دورگه و دان مرغ همدان می توان غذای انواع طیور خود را تامین نمود همچنین این نوع از طیور و اردکها نیاز بسیاری فضا و محیط بسیار زیادی ندارند و ترجیحا بر رویب زمنیهای بسیار خشک قدم می زنند و همینطور می توان گفت گوشت این نوع از اردکها بسیار لذیذ و خوشمزه می باشند و بسیار کم چرب و درنواحی شمال ایران بسیار فراوان می باشد و پرورش این نوع از اردکها به نسبت انواع دیگر هموع خود بسیار راحت و آسان می باشد و براحتی قابل پرورش می باشد.

B-3

وقتی صحبت از پرورش اردک می شود، برخی از افراد فرآیند تکثیر انواع اردک و طیور نگرانند چراکه شاید قیمت تهیه انواع غذاها مانند دان اردک تخمگذار و همچنین نوسانات نرخ ارزی تاثیر منفی بر اقتصاد داشته باشد و اردکهای اهلی عمدتا برای تخم مرغ و گوشت استفاده شده و برخی نیز برای نمایش و نگهداری می شوند که در حالی که انواع مختلفی از اردک اهلی وجود دارد، تقریبا همه آنها از نژاد اردک سرچشمه گرفته اند همینطور این نژاد اردک عمدتا برای اهداف زینتی استفاده می شود  و نژاد اصلی آن به برزیلی نیز نامیده می شود، دارای پرهای براق و سبز تیره و منقاری سیاه است و وزن آن معمولا کمتر از 1 کیلوگرم است و توسط پرورش دهندگان برای نمایشگاه یا تزئینات در حوضها و حیاطها استفاده می‌شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی