ارسال به دیگران پرینت

آزار | آزار یک دختر تهرانی

پایین پریدن دختر تهرانی از ترس ۳ پسر از بالکن خانه | مرا آزار دادند

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر 15ساله به نام ویانا آغاز شد . وی که همراه مادرش به پلیس آگاهی و رفته بود از 3 پسر نوجوان شکایت کرد.

آزار یک دختر تهرانی

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر 15 ساله به نام ویانا آغاز شد . وی که همراه مادرش به پلیس آگاهی و رفته بود از 3 پسر نوجوان شکایت کرد.

سه پسر نوجوان که متهم هستند در نخستین قرار اینستاگرامی به خانه دختر نوجوان رفتند تا او را آزار دهند، پای میز محاکمه ایستادند. 

 وی گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با پسر 15 ساله ای به نام حامی آشنا شدم. ما در فضای مجازی چند مرتبه با هم صحبت کردیم و متوجه شدیم خانه هایمان در نزدیکی هم قرار دارد .یک روز در غیاب مادرم از حامی خواستم تا مقابل خانه مان بیاید تا یکدیگر را ببینیم. اما او به همراه 2 نفر از دوستانش مقابل خانه مان آمد و به محض اینکه در را باز کردم آنها به سمت من حمله ور شدند. حامی مرا آزار داد .من التماس کردم دست از سرم بردارند اما قبول نکردند. به همین خاطر از ترسم خودم را از طبقه اول به پایین پرتاب کردم و  آنها گریختند .

آزار یک دختر تهرانی

با این شکایت تلاش برای ردیابی سه پسرنوجوان آغاز و آنها همگی بازداشت شدند.

 پسران نوجوان  که همگی ۱۵سال دارند در حالی در  شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند که پزشکی قانونی آزار و اذیت یک دختر تهرانی را تایید نکرده بود.

 در ابتدای جلسه ویانا درخواست اشد مجازات را مطرح کرد .

سپس حامی در جایگاه متهم ایستاد و گفت: ویانا خودش مرا به خانه شان دعوت کرده بود و من با میل او به خانه  شان رفتم .اما با او رابطه برقرار نکردم.

 دو متهم دیگر نیز منکر آزار و اذیت یک دختر تهرانی شدند و گفتند نمیدانند چرا ویانا خودش را به طبقه پایین پرتاب کرده است.

 در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده حکم صادر کنند.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی