ارسال به دیگران پرینت

تست | تست توهمات نوری

آنچه ابتدا می بینید عمیق ترین ترس های شما را آشکار می کند؟!

تست شخصیت امروز کمی متفاوت تر از تست های قبلی است زیرا این تست عمیق ترین ترس شما را بر اساس آنچه در ابتدا می بینید آشکار می کند.

تست توهمات نوری

تست شخصیت امروز کمی متفاوت تر از تست های قبلی است زیرا این تست عمیق ترین ترس شما را بر اساس آنچه در ابتدا می بینید آشکار می کند.

 تست توهمات نوری تصاویر حیرت انگیزی هستند که مغز ما را فریب می دهند. کارشناسان اغلب از آن ها به عنوان آزمون های بینایی و دقت استفاده می کنند. اما برخی از این تصاویر برای روانشناسان ارزش زیادی دارند. زیرا آن ها توسط این تصاویر می توانند آگهی های زیادی از مراجعین خود بدست آورند.

به هر حال،  تست توهمات نوری تست های شخصیتی بحث امروز ما هستند. بیایید بدانیم آن ها چگونه کار می کنند.

آنچه ابتدا در تصویر می بینید، چیزهای زیادی را در مورد عمیق ترین ترس های شما آشکار می کند. این تصویر به طور خودکار ضمیر ناخودآگاه شما را تحریک می کند تا چهره های موجود در تصویر را با ترس های درون تان پیوند دهد.

تست عمیق ترین ترس شما؛ با دقت به تصویر نگاه کنید

اگر اول یک دختر بچه را دیدید:

اگر ابتدا یک دختر بچه ای را دیدید که زیر درخت نشسته است، یعنی منش ترس شما احساسات سرکوب شده از دوران کودکی شماست. رابطه کودک با مادر مهم است. زیرا بسیاری از رشد عاطفی مبتنی بر این رابطه می باشد. ممکن است انواع مختلفی از رویدادها رخ دهد که می تواند بر ذهن کودک تاثیر بگذارد.

کارشناسان می گویند نتایج دریافت محبت کم؛ تاثیرعمیقی بر ناخودآگاه، تصمیم گیری یا مسئولیت پذیری شما گذاشته است.

تست عمیق ترین ترس شما؛ اگر ابتدا یک پروانه دیدید:

اگر ابتدا پروانه را دیدید، به این معناست که بزرگ ترین ترس شما مرگ یا از دست دادن فرصت های زندگی است.

به گفته کارشناسان، پروانه به طور سنتی با معنای مثبت همراه است. اما همان‌طور که می دانیم هر چیزی دو طرف دارد. اگر یکی مثبت باشد، دیگری سمت تاریک یا منفی است.

«هنگامی که پروانه ها در خواب شما ظاهر می شوند، نشان دهنده تغییر و آغاز هستند.»

اگر ابتدا یک توت فرنگی دیدید:

توت فرنگی نشان دهنده یک قلب هست و برای مدت طولانی نماد عشق بود. اما  کارشناسان می گویند اگر اول توت فرنگی را دیدید، عمیق ترین ترس شما ناشی از عشق است. این عشق می تواند، به شخصی، شیء، یا هر چیز مادی یا معنوی باشد.

همچنین، طبق افسانه های روم باستان، الهه عشق و زیبایی پس از مرگ آدونیس نتوانست گریه خود را متوقف کند. وقتی اشک می ریخت یا اشک از صورتش روی زمین می ریخت، تبدیل به توت فرنگی می شد.

منبع: خبر نامه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی