ارسال به دیگران پرینت

وضعیت اقتصادی کشور | توجیه مداحان | انتقاد مداحان از وضعیت اقتصادی کشور

افشاگری عجیب یک مداح از مشهد | مداحان توجیه می‌شوند که از وضعیت اقتصادی انتقاد نکنند تا ...

جعفر اکبرزاده: «در جلساتی که ما داشته‌ایم، مداحان توجیه می‌شوند چیزی نگویند که موجی ایجاد شود. چون گفتن این حرف‌ها وقتی در پاسخ دادن به سوال ناتوان باشند، باعث ایجاد موجی می‌شود».

مداحی از مشهد: مداحان در جلساتی توجیه می‌شوند که از وضعیت اقتصادی کشور انتقاد نکنند، تا موجی ایجاد نشود

جعفر اکبرزاده، مداح مشهدی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در محرم امسال آیا مداحان به وضعیت اقتصادی کشور انتقادی کرده‌اند یا خیر، گفت: «تا جایی که در محدوده شهر مشهد رصد داشته‌ام، چیزی در این خصوص نشنیده‌ام که کسی اعتراض یا نقدی کرده باشد.
به ندرت شنیده‌ام که کسی در این وادی وارد شود. در مشهدی که ما هستیم  امسال  این مسئله خیلی کمرنگ است و شاید به 5 درصد برسد.»

مداحی از مشهد: مداحان در جلساتی توجیه می‌شوند که از وضعیت اقتصادی انتقاد نکنند، تا موجی ایجاد نشود

وی درخصوص علت عدم انتقاد مداحان نسبت به دولت بر خلاف سال‌های گذشته، عنوان کرد: «بالاخره هر کسی جایگاه خود را دارد. مداحان سعی می‌کنند که در این زمینه صحبتی نکنند تا مانع سواستفاده دشمن از این فضا و ایجاد مشکل شوند. چرا که بالاخره عده‌ای هم در فضای مجازی از این موج استفاده می‌کنند. کانون مداحان انصافا در این زمینه خوب عمل کرده است.»

اکبرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا از سوی کانون مداحان این مورد گوشزد شده است، بیان کرد: «خیر، گفته نشده است. در جلساتی که ما داشته‌ایم، مداحان توجیه می‌شوند که چیزی نگویند که موجی ایجاد شود. چون گفتن این حرف‌ها وقتی بدون آگاهی باشد و بعد در پاسخ دادن به سوال ناتوان باشند، باعث ایجاد موجی می‌شود. لذا از این کار پرهیز شده است.»

این مداح همچنین در پاسخ به این سوال که آیا کانون مداحان محدودیتی برای انتقاد کردن گذاشته است، گفت: «خیر، الان هم محدودیتی وجود ندارد و اگر هم کسی صحبتی کند، برخوردی نمی‌شود، چون به هر حال مسئله روز است و در کشور وجود دارد. اما مداحان سعی می‌کنند وارد این کار نشوند چرا که فضای معنوی جلسه به هم می‌خورد.»

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناصر ارسالی در

   مداحان توجیه می‌شوند به وعضان توصیه می‌کنند با کارگران وبازنشستگان ومعلمان برخورد می‌کنند تا چندی که میزنندوزدندبوی تعفنش همه جا را گرفته دنیا را نگیردامان از دست موبایل و اینترنت😂

  • ناشناس ارسالی در

   این همه مداحی ومرثیه سرایی درهیچ کجا اشاره نوحه ای مرثیه ای و.... از عزادار اصلی که حجه بن الحسن العسکری نشد بعد اون وقت منتظر ظهور ایشون هستیم عجبا

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه