ارسال به دیگران پرینت

سقوط بالا بر | سقوط بالا بر روی سر سه مرد

سقوط بالا بر روی سر سه مرد | حال مصدومان وخیم است

حادثه در بلوار غدیر روبروی مجموعه ورزشی حجاب رخ داده است و بر اثر نقص فنی و پاره شدن سیم بکسل، کابین از طبقه چهارم سقوط می‌کند و سه نفری که درون اتاقک بوده اند به شدت مجروح می‌شوند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر عباس از سقوط کابین بالابر در یک ساختمان خبر داد و گفت: در پی این اتفاق، سه نفر که در اتاقک حضور داشتند به شدت مجروح شدند.محمد امین لیاقت»، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر عباس گفت: ساعت ۷:۵۷ بامداد دوشنبه سوم مرداد ماه، مرکز ۱۲۵ آتش نشانی، خبر سقوط کابین بالابر در یک ساختمان در حال ساخت دریافت می‌کند.

وی افزود: حادثه در بلوار غدیر روبروی مجموعه ورزشی حجاب رخ داده است و بر اثر نقص فنی و پاره شدن سیم بکسل، کابین از طبقه چهارم سقوط می‌کند و سه نفری که درون اتاقک بوده اند به شدت مجروح می‌شوند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر عباس اضافه کرد: به محض اطلاع از وقوع سانحه تیم های نجات آتش نشانی از ایستگاه‌های شماره ۹ و ۳ به محل اعزام شدند و عملیات نجات و انتقال مصدومان انجام شد.

گفتنی است آسیب‌دیدگان سقوط کابین بالابر توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده‌اند و متاسفانه حال آنان وخیم است.

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   مگه بالابرهای ایران ترمز خودکار اضطراری ندارد؟؟!! در اروپا سیستمی کار می‌کنند که چنانچه سرعت پایین آمدن بالابر به هر علتی بیشتر از حد معمول شود فعال و باعث ترمرگز و سکون بالابر می‌شود و تنها تکنسین ها می‌توانند آن را آزاد و به سیستم برگردانند چون همزمان فیوز انتقال فرمان به دکمه ها هم میپرد و هیچ دکمای فرمان نمی‌گیرد تا تکنسین بیاید و بالابر را فعال و آن را آزاد کند، بیشتر مواقع هم فقط با بالا کشیدن اتاقک آزاد و با روی و کردن اتاقک بصورت دستی با دربها اقدام به تخلیه افراد می‌کنند،این ترمزها کارکردی همچون کمربند ایمنی خودرو دارد. اگر آن را آرام بکشید دائم از دور رول خود باز می‌شود تا آخر ولی اگر کمی با سرعت یا با ضربه بکشید قفل می‌شوند

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه