ارسال به دیگران پرینت

رسم غلط تیراندازی | رسم غلط تیراندازی در عروسی | عروسی در فارس | مرگ عروس فیروزآبادی

عروسی ای که به خاک و خون کشیده شد | تیراندازی هولناک در یک عروسی در فارس کشته گرفت + ویدئو

حدود هشت روز پس از مرگ عروس فیروزآبادی براثر شلیک گلوله در شب عروسی‌، این بار جوان ۳۳ ساله دیگری در مرودشت قربانی این رسم نامیمون و نادرست شد.

رسم غلط تیراندازی در عروسی دوباره در فارس کشته داد

بنا بر گزارش دریافتی روز پنجشنبه، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس در این باره گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی شامگاه چهارشنبه ۲۹ تیرماه جاری، یکی از شهروندان جوان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

سرهنگ حمید افرامن افزود: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه جوانی ۳۳ ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی درباره رسم غلط تیراندازی در عروسی  افزود: ماموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که شامگاه چهارشنبه فردی ۳۰ ساله در یک مراسم عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت دوست ۳۳ ساله خود تیراندازی کرده که وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.   

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: ماموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی کرد و تسلیم قانون شد.

افرامن با اشاره به اینکه سلاح شکاری به کار رفته در قتل کشف شده است،گفت: قاتل در تحقیقات به عمل آمده به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی درباره رسم غلط تیراندازی در عروسی با بیان اینکه تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند این واقعه می‌شود، گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

در تیراندازی شامگاه سه‌شنبه ۲۱ تیرماه جاری در یکی از تالارهای عروسی این شهرستان دو نفر مجروح شدند و عروس هم به کما رفت که پس از چندی در اثر مرگ مغزی در بیمارستان درگذشت. اعضای بدن وی با رضایت خانواده‌اش به بیماران نیازمند پیوند اعضا اهدا شد.

شهرستان مرودشت در ۴۵ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.شهرستان فیروزآباد در فاصله حدود ۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع است.

حجم ویدیو: 1.39M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13
منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه