ارسال به دیگران پرینت

پیشگویی | پیشگویی یک پیشگو نابینا

پیشگویی عجیب نوستراداموس از سال 2022 | باورتان نمی‌شود!

در پیشگویی یک پیشگو نابینا که گفته می‌شود ۱۱ سپتامبر را پیش بینی کرده بود، ادعا کرد که در سال ۲۰۲۲ کمبود آب وجود خواهد داشت.

پیشگویی یک پیشگو نابینا 

در پیشگویی یک پیشگو نابینا که گفته می‌شود ۱۱ سپتامبر را پیش بینی کرده بود، ادعا کرد که در سال ۲۰۲۲ کمبود آب وجود خواهد داشت.

بابا وانگا، ملقب به نوستراداموس بالکان، ادعا کرد که شهر‌های بزرگ به دلیل خشکسالی دچار کمبود آب خواهند شد و در حقیقت این امر منجر به عواقب سیاسی می‌شود.

در حال حاضر، پرتغال و ایتالیا به مردم خود گفته‌اند که مصرف آب خود را محدود کنند و انتظار می‌رود که این مردم دومین خشکسالی بد خود را از دهه ۱۹۵۰ تجربه کنند.

در پیشگویی یک پیشگو نابینا آمده است که زمین لرزه‌ها و سونامی‌های بیشتری رخ خواهد داد که سیل شدیدی را در استرالیا و بخش‌هایی از آسیا به راه می‌اندازد. بارندگی شدید و جاری شدن سیل در بیشتر سال در سواحل شرقی استرالیا ویرانی ایجاد کرده است. پیش‌بینی‌های دیگر او برای امسال شامل قحطی در هند به دلیل دما است که باعث ازدحام ملخ‌ها می‌شود، بیماری همه‌گیر دیگری که در سیبری کشف شد، ورود بیگانگان از طریق سیارک و تسخیر واقعیت مجازی است.

بابا وانگا، با نام ونگلیا پاندوا دیمیتروا، تا ۱۲ سالگی زندگی منظمی داشت، زمانی که او بینایی خود را از دست داد، ادعا کرد که هدیه نادری از طرف خدا به او داده شده است که به بابا وانگا اجازه می‌دهد آینده را ببیند.

او در آگوست ۱۹۹۶ بر اثر سرطان سینه درگذشت، اما شاگردانش ادعا می‌کنند که پیشگویی‌های او تا سال‌ها پس از درگذشت او ادامه داشت. طبق گزارش ها، در پیشگویی‌ای بابا وانگا در سال ۱۹۸۹ گفت: «وحشت، وحشت! برادران آمریکایی پس از حمله پرندگان فولادی سقوط خواهند کرد. گرگ‌ها در بوته‌ای زوزه می‌کشند و خون بی گناه فوران خواهد کرد.»

بسیاری بر این باورند که این پیشگویی در ارتباط با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر بوده است، در حالی که برخی این پیش‌بینی را به از بین رفتن موجودیت اروپا در سال ۲۰۱۷ و به برگزیت مرتبط می‌کنند. [پیشگویی بابا وانگا در مورد کم آبی در سال ۲۰۲۲ به حقیقت پیوست]پیش بینی دقیق دیگر او این بود که چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سیاهپوست خواهد بود و باراک اوباما رئیس جمهور شد. با این حال، پیشگویی بابا وانگا گفته بود که او آخرین رئیس جمهور سیاهپوست آمریکا خواهد بود. همچنین ادعا شده است که او فاجعه چرنوبیل و مرگ پرنسس دایانا را نیز پیش بینی کرده بود.

 

منبع: طلا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه