ارسال به دیگران پرینت

دور دور در خیابان‌های پایتخت | پلیس تهران | دور دور کردن در خیابان‌ها

ماجرای جنجالی که پلیس تهران درباره دور دور در خیابان‌های پایتخت لو داد !

رئیس پلیس پایتخت گفت: برخی افراد برای دور دور کردن در خیابان‌ها خودرو اجاه می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: برخی افراد برای دور دور کردن در خیابان‌ها خودرو اجاه می‌کنند.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه برخی افراد برای دور دور کردن خودرو اجاه می‌کنند، گفت: سطح خودروی افرادی که در برخی خیابان‌ها دور دور می کنند، پایین آمده است.

سردار رحیمی گفت: یک زمانی افراد مرفه و بی‌درد با خودروهای لوکس اقدام به دور دور در محله‌های مشخصی می‌کردند اما الان مشاهده می‌کنیم سطح خودروها پایین آمده و افراد برای اینکه بتوانند دور دور کنند، خودرو کرایه می‌کنند.

وی ادامه داد: برخی از خودروهایی که توقیف شده‌اند، بعد از اینکه مدارک‌شان را بررسی می‌کنیم، متوجه می‌شویم برای یک روز اجاره شده اند تا فرد بتواند در برخی از خیابان‌های تهران فقط دور دور کند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با افرادی که با دور دور کردن در خیابان‌ها باعث نظم و آرامش شهروندان می‌شوند، باید قاطع‌تر برخورد کرد، گفت: خانواده‌ها و کسبه‌ محله‌هایی که در تهران معروف به دور دور کردن هستند، بارها به پلیس شکایت کرده اند که چرا با این افراد برخورد نمی‌کنید؟

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: مردم می‌گویند این افراد خودروهایشان را دست کاری می‌کنند و صدای اگزوز آنها صداهای مهیبی است که باعث می‌شود تا پاسی از شب برای ما مزاحمت ایجاد کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: به همین منظور پلیس طرح‌های ویژه برای برخورد با این افراد در دستور کار دارد و از مقام قضائی هم تقاضا می‌کنم تا با این افراد قاطع‌تر برخورد کند.
منبع: همشهری آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه