ارسال به دیگران پرینت

همخوابی زن جوان با شوهر خواهر همسرش | زنا | همخوابی زن جوان

حرکت شرم آور زن جوان با شوهر خواهر همسرش | رابطه شیطانی ای که لو رفت ! + جزئیات

زن جوان که متهم است با همسر خواهر شوهرش رابطه شیطانی داشته پای میز محاکمه ایستاد .

همخوابی زن جوان با شوهر خواهر همسرش!

رسیدگی به این پرونده با شکایت مرد جوانی به نام فرشید آغاز شد. وی به ماموران پلیس گفت: من و همسرم مهتا حدود ۵ سال است با هم ازدواج کرده ایم و هیچ اختلافی نداریم. همسرم در یک شرکت با شوهر خواهرم به نام سعید همکار است .مدتی بود به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم. به همین خاطر یک نفر را استخدام کردم تا رفتارهای همسرم را زیر نظر بگیرد .

این مرد ادامه داد: مرد جوانی که استخدام کرده بودم هر روز مقابل محل کار همسرم می رفت و او را تعقیب می کرد .تا اینکه متوجه شدم همسرم با شوهر خواهرم در رابطه است و آنها چندین بار با هم به رستوران و تفریح رفته اند. من حالا از همسرم و شوهر خواهرم شکایت دارم.

با این شکایت ماموران پلیس به بررسی ماجرا همخوابی زن جوان با شوهر خواهر همسرش پرداختند و با بررسی پیامک های رد و بدل شده میان زن جوان و سعید به رابطه آن ها پی بردند .به این ترتیب مهتا ۳۲ ساله و سعید ۳۳ساله بازداشت شدند اما ادعا کردند با هم هیچ رابطه ای نداشته اند.

در حالی که مهتا به فاصله کوتاهی از این شکایت توافقی از همسرش جدا شده بود آنها در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدای جلسه فرشید و خواهرش از مهتا و سعید شکایت کردند.

مرد جوان گفت: من به همسرم اعتماد داشتم اما او به من و خواهرم خیانت کرد و با شوهر خواهرم رابطه برقرار کرد. من و خواهرم از مهتا و سعید به اتهام زنای محصنه شکایت داریم.

سپس زن جوان منکر اتهامش شد و گفت:من و همسرخواهر شوهرم هر دو در یک شرکت کار می کردیم و چون هم مسیر بودیم گاهی اوقات با هم به خانه برمی گشتیم .ما هیچ رابطه ای با هم نداشتیم.

سعید نیز گفت: من اتهامم را قبول ندارم.همسرم درخواست طلاق داده و می خواهد از من جدا شود.اما من رابطه ای با همسر برادرزنم نداشتم.

با پایان دفاعیات دو متهم قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 

منبع: منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   بازهم حادثه دلخراش از چیست از فقر وگرسنگی که نمی‌تواند ازدواج کند تا همچون حادثه دلخراش پيش نیاد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه