ارسال به دیگران پرینت

احمد خاتمی | بی حجاب ها

نظریه احمد خاتمی درباره بی‌حجاب ها | بی‌حجاب‌ها لقمه حساب و کتاب شده ندارند

هر گناهی حتی بی‌حجابی حرام است و خاستگاه بی‌حجاب‌ها یا اختلاس‌گران، حقوق‌های نجومی بگیران، یا اهالی معاملات خلاف شرعند و بسیاری از بی‌حجاب‌ها به این خانواده‌های غیرمتعهد باز می‌گردند.

احمدخاتمی: اکثر بی‌حجاب‌ها لقمه حساب و کتاب شده ندارند/بسیاری از بی‌حجاب‌ها به اختلاس گران و نجومی بگیران برمی گردند

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان: 

تا مساله حجاب مطرح می‌شود برخی‌ها می‌گویند اختلاس‌ها و دزدی‌ها را ول کردید و به تار موی زنان چسبیده‌اید؛ در حالی که گناه، گناه است و حقوق نجومی و دزدی هم شامل آن می‌شود.

هر گناهی حتی بی‌حجابی حرام است و خاستگاه بی‌حجاب‌ها یا اختلاس‌گران، حقوق‌های نجومی بگیران، یا اهالی معاملات خلاف شرعند و بسیاری از بی‌حجاب‌ها به این خانواده‌های غیرمتعهد باز می‌گردند.تکیه‌گاه حرف من بی‌حجاب‌ها هستند و گفته‌ایم اکثر افراد، اما برخی آن را به تمام جامعه تعمیم داده و بحث شُل حجاب‌ها را مطرح کرده‌اند.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و خطیب جمعه موقت تهران بیان کرد: صحبت‌های من در خطبه‌های نمازجمعه تهران تحریف شده بود و روی سخنان من در آن روز بی‌حجاب‌ها بودند.

آیت‌الله خاتمی با تقدیر از برگزاری تجمع عفاف و حجاب سراسری که به صورت گسترده در قشم نیز برگزار شد، اضافه کرد: مساله حجاب در دنیا یک مساله اجتماعی است و فردی نیست که اگر کسی خواست انجام بدهد و نخواست انجام ندهد، چرا که منشا فروپاشی خانواده‌ها و ناامنی اجتماعی است.

آیت‌الله سیداحمدخاتمی پنجشنبه‌ شب در جمع بانوان فعال فرهنگی قشم با بیان اینکه اکثر بی‌حجاب‌ها لقمه حساب و کتاب شده ندارند، افزود: هر گناهی حتی بی‌حجابی حرام است و خاستگاه بی‌حجاب‌ها یا اختلاس‌گران، حقوق‌های نجومی بگیران، یا اهالی معاملات خلاف شرعند و بسیاری از بی‌حجاب‌ها به این خانواده‌های غیرمتعهد باز می‌گردند.عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: حجاب از ضروریات غیرقابل انکار قانون ملی است و در سال ۸۶ شورایعالی انقلاب فرهنگی که برای ۳۲ دستگاه در موضوع حجاب با ۳۰۰ ماده قانون تصویب کرد.

آیت الله خاتمی از خانواده‌ها خواست تا در عرصه حجاب وارد شوند چرا که شخصیت زن در اسلام گرانبهاست و نباید مثل جاهلیت عصر جدید از زن با نگاه ابرازی استفاده کرد.

وی بیان کرد: بی‌حجابی مورد تایید دشمنان نظام و انقلاب است و باید در مقابل این حرکات دشمنان ایستاد اما برخی از افراد نیز در داخل برخورد خودسرانه و خلاف قانون مقابل هنجارشکنان می‌کنند که باید این اقدامات از مسیر نصیحت و دستگاه قضایی ادامه یابد.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: باید برخوردها اسلامی و در چهارچوب قانون باشد و قانون موظف است اگر نیاز به بحث اجرایی شد، پپیگیری‌های لازم را انجام دهد.    

آیت الله خاتمی با یادآورشدن سالروز به توپ بستن مسجد گوهرشاد مشهد توسط رضاخان گفت: 21 تیرماه سالروز اقدامی است که طی آن دشمنان دین، در مسجد گوهرشاد از کشته‌ها پشته‌ها ساختند و جنازه‌ها را با کامیون در گودال‌های بزرگ دفن کردند.

منبع: چند ثانیه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • محمدجواد ارسالی در

   تو فقر و بیکاری و تورم غلط میزنیم یه مشت آخوند دوزاری با اراجیف شون حرص آدمو در میارن، مردم با حجاب شن مشکلات مون حل میشه!!!

  • بی‌نام ارسالی در

   اگر خلاف، خلاف است پس چرا با غارتگران و اختلاسگر و نجومی بگیران و مفتخوران و... برخورد نمی‌شود! چرا با بانوان سر در زباله دان و.... وقتی قدرت و ثروت و تریبون، همه و همه در اختیار اقلیت باشد، البته‌ مردم و صدای مردم ایران شنیده که هيچ، سرکوب هم می‌شود!

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه