ارسال به دیگران پرینت

سخنان جلالی نماینده رفسنجان در مجلس | فعال سیاسی اصولگرا

شوخی فعال سیاسی اصولگرا به جمله «از ایران رهاتر و برهنه‌تر جایی سراغ نداریم» نماینده مجلس

فعال سیاسی اصولگرا ، سخنان جلالی نماینده رفسنجان در مجلس که گفته ««از ایران رهاتر و برهنه‌تر جایی سراغ نداریم» را با چاشنی «شوخی» پاسخ داد.

فعال سیاسی اصولگرا ، سخنان جلالی نماینده رفسنجان در مجلس که گفته ««از ایران رهاتر و برهنه‌تر جایی سراغ نداریم» را با چاشنی «شوخی» پاسخ داد.

محمد مهاجری ، فعال سیاسی اصولگرا در صفحه تلگرام خود نوشت :
 
از: مااصولگراها
به:آقای حسین جلالی نماینده محترم و اصولگرای رفسنجان
موضوع: حورالعین
 
با سلام.
 
جنابعالی با انتقاد تند از بدحجابی بانوان گفته اید: «از ایران رهاتر و برهنه‌تر جایی سراغ نداریم.»!
 
اجازه بدهید محض شوخی مطلب زیر را بیاورم.
 

اوایل دهه ۷۰ خاطره‌ای (نمی‌دانم واقعیت داشت یا لطیفه بود) نقل می‌شد که بر مبنای آن یکی از نمایندگان مجلس با خوشحالی به یک مسئول صداوسیما گفته بود «دیشب تلویزیون فیلم بسیار خوبی نمایش داد که سانسور نشده بود.» این نماینده با تعریف کردن قسمتهای سانسور نشده فبلم مزبور،از تلویزیون به همین دلیل تقدیر کرده بود. مسئول مربوطه با پخش سیما تماس می‌گیرد و معلوم می‌شود چنین فیلمی از هیچ شبکه‌ای پخش نشده است. سپس کاشف به عمل می‌آید که فرزندان نماینده محترم،بدون اینکه خودش بداند برایش یک فیلم ویدئویی پخش کرده بودند و او هم حالش را برده بود!

 
حالا حکایت شماست.

حاج‌آقا، شما کجا زندگی می‌کنید که آدم‌هایش رها و برهنه‌اند؟ ما که توی این شهر و مملکت زندگی می‌کنیم جز موارد اندک‌شمار (آن هم در گزارش‌ها)، خبر نداریم. نکند شما را در ویلاهای از ما بهتران برده‌اند و صحنه‌های حورالعین نشان‌تان داده‌اند؟!

عجب جاهایی زندگی می کنیم بعضی از ما اصولگراها!
 
بیشتر بخوانید:

اعتراف جنجالی نماینده مجلس درباره فقر | فقر در ایران بیداد می‌کند

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: دولت رئیسی باید برای برون‌رفت از بحران اقتصادی، راهکار عملی به مردم و نمایندگان ملت ارائه دهد، چیزی که به معنای واقعی اجرا شود و مردم نتیجه و اثر آن را در زندگی‌شان لمس کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشنلس ارسالی در

   خواهش میکنم شما اصلاح طلبها سخنرانی نکید بله درست گفتن از ایران برهنه تر و رهاتر وجود ندار این ایرانیها هر جا دنیا برن مثل آب خوردن معرف همه میشون از هر لحاظ شما فکر کنید از لحاظ برهنگی و آرایش و لخت گشتن و مشروب خوردن و بی حرمتی کردن وخلاصه خیلی چیزهای دیگه آقای اصلاح طلب که همه این مشگلات را از چشم دولت قبل میبینیم بله روحانی و دارو دسته آنها که شما هم جز آنها هسید آقا بله حرف ایشان دقیقا درست ومنظقی میباشد متوجه شدید

  • ناشناس ارسالی در

   معلومه این نماینده جاهای اینطوری زیاد میره و لخت و برهنه دید میزنه، بد نگذره حاجی، حاجی یه تکون حاجی دو تکون

  • ناشناس ارسالی در

   دوست دارند تو را چه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه