ارسال به دیگران پرینت

گذرنامه | صدور گذرنامه | افزایش هزینه صدور گذرنامه

افزایش هزینه صدور گذرنامه حقیقت دارد؟ | جزئیاتی از شایعه عجیب !

سخنگوی فراجا با تکذیب شایعه افزایش هزینه صدور گذرنامه گفت: بر خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ افزایش هزینه صدور گذرنامه در برنامه نبوده، شایعه منتشر شده در فضای مجازی کذب است و مردم به شایعات توجه نکنند.

سردار «مهدی حاجیان» گفت: همه‌ساله در آستانه ایام اربعین حسینی (ع) و اشتیاق سیل مشتاقان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) برای عزیمت به عراق و زیارت عتبات عالیات، پلیس با کثرت درخواست صدور گذرنامه مواجه می‌شود؛ لذا از هموطنان عزیز تقاضا می‌شود درخواست‌های صدور و یا تمدید گذرنامه خود را به روزهای منتهی به اربعین حسینی (ع) موکول نکنند و از هم‌اکنون برای درخواست صدور یا تمدید گذرنامه به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و اقدام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا افزایش هزینه صدور گذرنامه در دستورکار است، پاسخ داد: بر خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ افزایش هزینه صدور گذرنامه در برنامه نبوده؛ شایعه منتشر شده در فضای مجازی کذب است و مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

سخنگوی فراجا درباره اعزام انفرادی زوار به عتبات عالیات نیز گفت: با توجه به توافقات جدید صورت گرفته با کشور عراق، کماکان اعزام انفرادی زوار تداوم دارد.

وی در پایان ضمن اشاره به آمادگی پلیس برای ارائه خدمات به زوارگفت: پلیس جهت ارائه خدمات سریع به زوار تمهیدات لازم را پیش بینی کرده است و نیروهای مرزبنی فراجا به همراه پلیس گذرنامه و راهور، از آمادگی کامل برای ارائه خدمات انتظامی، گذرنامه‌ای و ترافیکی برخوردار هستند.

 

منبع: خبرگزاری صداوسیما
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه