ارسال به دیگران پرینت

قیمت | قیمت میوه

جدید ترین قیمت میوه در بازار امروز | کاهش قیمت میوه

توجه به افزایش ۲ تا ۳ برابری محصول، قیمت محصولات نسبت به هفته گذشته ۱۰ درصد کاهش یافته است.

جدید ترین قیمت میوه در بازار امروز ؛ کاهش قیمت میوه ؛  قیمت میوه در بازار کاهش یافت

آقای مصطفی دارایی نژاد گفت: با توجه به افزایش ۲ تا ۳ برابری محصول، قیمت محصولات نسبت به هفته گذشته ۱۰ درصد کاهش یافته است.

او قیمت هر کیلو آلو قطره طلا را ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان، هلو را ۸ تا ۲۰ هزار تومان، شلیل را ۱۳ تا ۱۸ هزار تومان، آلبالو را ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان و گیلاس را ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان اعلام کرد.

محصول قیمت هر کیلوگرم
آلو قطره طلا ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان
هلو ۸ تا ۲۰ هزار تومان
شلیل ۱۳ تا ۱۸ هزار تومان
آلبالو ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان
گیلاس ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان

آقای دارایی نژاد می‌گوید: هم اکنون هر کیلو زردآلو ۱۵ تا ۵۰ هزار تومان، انگور یاقوتی ۲۵ تا ۴۰ هزار تومان، توت فرنگی گلخانه ۴۰ تا ۸۰ هزار تومان، گوجه سبز ۲۰ تا ۳۵ هزار تومان، هندوانه ۴ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، طالبی ۶ تا ۸ هزار تومان، ملون ۵ تا ۸ هزار تومان، جانا ۶ تا ۸ هزار تومان، خربزه ۷ تا ۱۰ هزار تومان و گرمک ۷ تا ۱۲ هزار تومان در میدان مرکزی و با احتساب ۳۰ تا ۳۵ درصد سود در خرده فروشی عرضه می شود.

رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت کنونی هر کیلو موز هندی را ۲۴ تا ۲۵ هزار تومان و هر کارتن آناناس را ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

طالبی ۶ تا ۸ هزار تومان
توت فرنگی ۴۰ تا ۸۰ هزار تومان
گوجه سبز ۲۰ تا ۳۵ هزار تومان
سیب گلاب ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان
انگور یاقوتی ۲۵ هزار تا ۴۰ هزار تومان
ملون ۵ تا ۸ هزار تومان
خربزه ۷ تا ۱۰ هزار تومان
گرمک ۷ تا ۱۲ هزار تومان

گزارش های میدانی نشان می دهد که قیمت هر کیلو آلو قطره طلا ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان، شلیل ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان، هلو ۲۰ تا ۴۵ هرار تومان، آلبالو ۳۵ تا ۷۰ هزار تومان، گیلاس ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان، زردآلو ۳۰ تا ۹۰ هزار تومان، ملون ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان، طالبی ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان، هندوانه ۶ تا ۱۰ هزار تومان و خربزه ۱۰ تا ۱۸ هزار تومان است‌.

رئیس اتحادیه بارفروشان اذعان می کند که امسال به سبب افزایش ۱.۵ برابری تولید میوه نه تنها کمبودی در عرضه نداریم، بلکه به سبب ازدیاد عرضه و گرمای هوا روند کاهشی قیمت استمرار می‌ یابد.

 

منبع: طلا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   میوه یک راه دارد و قطعا جنس کن خرید تمام میگند و خوراک پرندگان و مرغ ها و حیوانات می شود فقط می شود آنها و چند روز این خرید تمام خراب می شود خیلی بی اندازه گرانی بار آورده و تقصیر دولت نیز مردم است اگر نخرین تمام خراب میشود و روی دستش نمی ماند و مجبور هستند دیگر گران ندهند

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه