ارسال به دیگران پرینت

فرهاد مجیدی | پیمان یوسفی |استقلال

انتقاد تند مجری مشهور صدا و سیما از فرهاد مجیدی

پیمان یوسفی خطاب به فرهاد مجیدی گفت: آقای برادر، این چه وقت رفتن بود؟!

حجم ویدیو: 6.12M | مدت زمان ویدیو: 00:01:22

اخبار داغ روزهای گذشته به موضوع جدایی فرهاد مجیدی از استقلال برمی‌گشت. از مدت‌ها قبل بحث‌هایی درباره رفتن سرمربی قهرمان لیگ برتر به امارات و مربیگری در لیگ این کشور وجود داشت و گفته می‌شد که مجیدی بعد از پایان مسابقات ایران را ترک خواهد کرد اما چنین مساله‌ای هیچ‌وقت به‌صورت رسمی از سوی مجیدی تایید نشد و حتی اطرافیان او نیز دست به تکذیب موضوع زدند.

بعد از جشن قهرمانی و اشک‌های فرهاد در طول مراسم سکوت مجیدی درباره شایعه ترک ایران ادامه یافت تا اینکه امروز مساله به شکلی دیگر پیش رفت. امروز یک رسانه اماراتی به‌طور رسمی اعلام کرد که مجیدی با تیم اتحاد به توافق رسیده است؛ سپس باشگاه استقلال طی اطلاعیه‌ای به قرارداد ۳ ساله فرهاد و ثبت آن در سازمان لیگ اشاره کرد تا به این شکل اعلام کند جدایی فرهاد منوط به رضایت باشگاه خواهد بود و به‌نوعی موضوع جدایی رنگ و بوی جدی تری بگیرد‌.

در نهایت مجیدی ظهر پنج‌شنبه شخصا متنی را در صفحه رسمی‌اش منتشر کرد که در آن ضمن خداحافظی از طرفداران رسما اعلام کرد قصد دارد در امارات به مربیگری بپردازد. مجیدی اگرچه ابراز امیدواری کرده در آینده دوباره به استقلال برگردد اما قطعا تصمیم او با واکنش‌های زیادی مواجه خواهد شد.

بعد از این ماجرا پیمان یوسفی مجری مشهور صدا و سیما خطاب به فرهاد مجیدی گفت: آقای برادر، این چه وقت رفتن بود؟! 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه