ارسال به دیگران پرینت

نماینده مجلس | واردات خودرو

نماینده مجلس: واردات خودرو با پایه ۷ تا ۲۰ هزار دلار صورت می‌گیرد

رقابت پذیربودن، صادرات محوری و ارزان بودن قیمت خودرو از نکات مهمی است که مجلس شورای اسلامی بر آن تاکید دارد و این موارد را به خودروسازان نیز اعلام کرده است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای تنظیم بازار، واردات خودرو به کشور با پایه ۷ تا ۲۰ هزار دلار صورت خواهد گرفت.سیدجواد حسینی کیا امروز (یکشنبه) در حاشیه جلسه کمیسیون صنایع با معاونان وزارت صمت، افزود: آیین نامه واردات خودرو در دولت در حال نهایی شدن است و نگاه بر این است که واردات خودرو از خودرو‌هایی با پایه ۷ هزار تا ۲۰ هزار دلار صورت گیرد.

 

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به متناسب نبودن عرضه و تقاضای خودرو در کشور و ضرورت واردات خودرو برای تامین نیاز مصرف کنندگان، افزود: در صورت تصویب آیین نامه واردات خودرو در دولت، همه افراد با اعلام منشاء ارز خود و تایید بانک مرکزی، می‌توانند اقدام به واردات خودرو کنند.

 

حسینی کیا همچنین با تاکید بر حرکت خودروسازان کشور به سمت تولید خودرو‌های با کیفیت، گفت: رقابت پذیربودن، صادرات محوری و ارزان بودن قیمت خودرو از نکات مهمی است که مجلس شورای اسلامی بر آن تاکید دارد و این موارد را به خودروسازان نیز اعلام کرده است.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه