ارسال به دیگران پرینت

فرماندار فردیس خبر داد؛

رسیدن مستقیم یارانه به دست مردم از مزایای طرح مردمی‌سازی یارانه

فرماندار فردیس گفت: رسیدن مستقیم یارانه به دست مردم از مزایای اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها است.

خداداد کاشفی عصر پنجشنبه در نشست کمیته اقلام مشترک تنظیم بازار فردیس با اشاره به شعار تحول اقتصادی دولت گفت: این تحول اقتصادی با اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها آغاز شده است.

وی با بیان اینکه قیمت نان تغییر نمی‌کند، افزود: هیچ نانوایی مجاز به افزایش قیمت نان نیست و در صورت تغییر قیمت را دولت یارانه آن را به نانوایی‌ها می‌دهد و در صورت افزایش قیمت از سوی هر واحد نانوایی تخلف کرده و طبق قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

کاشفی خاطرنشان کرد: مرغ، تخم مرغ، روغن و شیر و لبنیات برای یارانه بگیران افزایش قیمت ندارند و یارانه آنها از طریق کالا برگ به مردم داده می‌شود.

وی ادامه داد: از مردم انتظار داریم که کالا از جمله روغن و ماکارونی به اندازه کافی خرید کنند و از احتکار خانگی خودداری شود چرا که با کمبود کالا مواجه نیستیم و انبارهای استان پر است اما تقاضای اضافی مردم زیاد است و باعث فشار به بازار می‌شود که نیازمند همکاری و کمک مردم در این رابطه برای خرید به اندازه کافی هستم.

فرماندار فردیس همچنین با اشاره به برگزاری جلسات منظم تنظیم بازار و تشدید نظارت‌های روزانه از بازار، تاکید کرد: از ابتدای هفته جاری با استفاده از ظرفیت مردمی و بسیج، ناظران و بازرسان بازار را افزایش دادیم.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه