ارسال به دیگران پرینت

وضعیت و مشکلات خوزستان

نماینده مجلس : خوزستان گرفتار تنش آبی، گرانی و گرد وخاک است

ناصری‌نژاد گفت : وضعیت خوزستان نگران‌کننده است، باید مسئولین نظام بنشینند برای خوزستان فکری کنند؛ وگرنه دشمنان آنجا را زیر ذره‌بین گذاشته و دارند توطئه می‌کند و خدای نکرده ممکن است اتفاقی رخ بدهد که نشود کنترلش کرد.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در رابطه با آخرین وضعیت استان خوزستان با توجه به مخابره‌ خبرهایی مبنی بر اعتراضات در این استان، گفت: ببینید درباره وضعیت خوزستان و مشکلات موجود ما هیچ جوره نمی‌توانیم توجیه کنیم، این‌ها در این دولت آقای رئیسی گفتند که خوزستان استانداری ویژه می‌شود، یک استاندار ویژه در حد معاون رئیس‌جمهور می‌آوریم و فلان و این حرف‌ها؛ الان ضعیف‌ترین استاندار را آوردند در خوزستان منصوب کردند، از همه ضعیف‌تر.

وی ادامه داد: الان سه ماه است که گرد و خاک نفس خوزستان را گرفته، اصلا هیچ تکانی نمی‌خورند که بالاخره یک توضیح برای مردم بدهند که چه کار کنیم. منشاء این گرد و خاک داخلی است یا خارجی، با خارجی‌ها رایزنی کنند و جلوی آن را بگیرند یا یک مقدار اثراتش را کم کنند، بهداشت را درست کنند، آب را درست کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، اضافه کرد: الان ما گرفتار بهداشت هستیم، گرفتار آب هستیم، گرفتار برق هستیم و گرفتار گرد و خاک هم هستیم. گرفتاری‌های متعدد وجود دارد و آقایان کک‌شان نمی‌گزد، نشسته‌اند در اتاق خودشان حتی حاضر نیستند بیایند بیرون با مردم صحبت کنند و برای مردم توضیح بدهند.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    خوزستان نامت جاودان اگر دست عربا بود الان مثل دوبی ،قطر....قطب توریستی و ازاد و ارامی بود حالا شده تفاله جنگ

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه