ارسال به دیگران پرینت

فوتبال | لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید 3 - 1 سیتی؛ برنابئو- هر هفته یک معجزه+ویدئو تمام گل‌های بازی

رودریگو گوئس، ستاره برزیلی رئال دقایق 90 و 91 با زدن دو گل بازی باخته برابر سیتی را با برد عوض کرد.

رئال مادرید که تا دقیقه 80 از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بود، در وقت قانونی دو بار به گل رسیده و در نهایت با ضربه کریم بنزما از روی نقطه پنالتی، 1-3 سیتی را مغلوب کرده و راهی فینال لیگ قهرمانان شد.

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال دنی کارواخال از سمت راست می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه سر کریم بنزما دقیق نبود و از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت.

دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان به وقت های اضافه کشیده شد در حالی که بدبین ترین هوادار سیتی نیز تصور نمی کرد این اتفاق رخ بدهد. سیتی تا دقیقه 90 با گل ریاض محرز از رئال پیش بود و در مجموع با برتری 5-3 راهی فینال می شد ولی رئال تنها به دو دقیقه نیاز داشت تا بازی را برگرداند. به سان دو بازی قبلی این تیم در برتنابئو برابر پی اس جی و چلسی، رئال بار دیگر جادو کرد و رودریگو گوئس نقش اول این بازگشت رویایی را داشت.

ابتدا دقیقه 90 روی پاس کریم بنزما بازی را مساوی کرد و یک دقیقه بعد سانتر دنی کارواخال را با ضربه سر وارد دروازه کرد تا رئال بازی باخته را در دو دقیقه با پیروزی عوض کند و همه چیز به دو وقت اضافه 15 دقیقه ای کشیده شود. رودریگو در بازی برگشت یک چهارم نهایی نیز با گل خود در دقیقه 80 رئال را برابر چلسی به بازی برگردانده بود.

گل اول منچسترسیتی به رئال مادرید توسط محرز در دقیقه 73

رئال مادرید 0 - منچسترسیتی 1

 

گل اول رئال مادرید به منچسترسیتی توسط رودریگو در دقیقه 90

 

رئال مادرید 1 - منچسترسیتی 1

دبل رودریگو؛

 

گل دوم رئال مادرید به منچسترسیتی توسط رودریگو در دقیقه 90+1

 

رئال مادرید 2 - منچسترسیتی 1

گل سوم رئال مادرید به منچسترسیتی توسط بنزما از روی نقطه پنالتی در دقیقه 95

 

رئال مادرید 3 - منچسترسیتی 1

منبع: ورزش3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه