ارسال به دیگران پرینت

شبکه سه پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» را متوقف کرد

شبکه سه سیما در حالی از آغاز پخش سریال «حکم رشد» خبر داده که پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» را پس از دو ماه وقفه، متوقف کرده است.

فصل اول «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در ۱۰۰ قسمت تولید شده است و تاکنون ۶۸ قسمت از آن اسفند ۱۴۰۰ به پخش رسیده است. قرار گرفتن این سریال در دو مناسبت نوروز و رمضان پخش آن را با تاخیر مواجه کرد، اما جایگزین شدن سریال دیگر و نیمه کاره ماندن پخش این سریال حکایت از این دارد که شبکه سه به پخش ادامه این سریال رضایت نداده است.

پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» که به عنوان سریال بلند تلویزیون از آن یاد می‌شود، قرار بود پس از ایام رمضان از سر گرفته شود، اما به نظر می رسد به دلایل مشکلات تولید، سرنوشت پخش و تولید ادامه این سریال با چالش مواجه شده است.

این سریال که به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی‌نیا به رشته تحریر درآمده، شامل دو فصل بوده که داستان فصل اول آن در ۱۰۰ قسمت از سال های ۶۵تا ۶۹ روایت می‌شود و فصل دوم آن در ۱۵۰ قسمت در زمان حال روایت شده است.

در حالی که کمتر از ۳۰ قسمت به پایان پخش فصل اول باقی نمانده، خبری از ساخت فصل دوم منتشر نشده است.

فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی، امیر جنانی، هادی دیباجی، سیامک ادیب، هاله گرجی، آناهیتا اقبال نژاد و سینا کرمی از جمله بازیگران این سریال هستند.

 

همچنین بخوانید:

 

مهسا طهماسبی:

بازیگر نقش سهیلا در برف بی صدامی بارد+ بیوگرافی

مهسا طهماسبی با سریال برف بی صدا می بارد یک بار دیگر در قاب تلویزیون حضور یافته است.

بازیگر نقش سهیلا در برف بی صدامی بارد+ بیوگرافی
 

مهسا طهماسبی با سریال برف بی صدا می بارد یک بار دیگر در قاب تلویزیون حضور یافته است.

حال در ادامه درباره زندگی شخصی، خانواده، سوابق هنری و….. ایشان بیشتر گفتگو می کنیم.

 


بازیگر نقش سهیلا در برف بی صدامی بارد+ بیوگرافی

 

بازیگر نقش سهیلا در سریال برف بی صدا می بارد کیست

مهسا طهماسبی در تاریخ روز نهم آبان‌ماه سال ۱۳۷۲ به دنیا آمده است.

 

عمه ایشان مائده طهماسبی هنرپیشه شناخته شده ای می باشد، که می توان گفت ایشان را می شناسید و این را هم می دانید که فرهاد آئیش شوهر عمه وی می‌باشد.

 

بازیگر نقش سهیلا در برف بی صدامی بارد+ بیوگرافی

داشتن خانواده هنرمند باعث شد مهسا هم در دانشگاه در رشته تئاتر تحصیلات خودش را ادامه بدهد، ولی گرایشش نمایش عروسکی بود.

 

سوابق

پس از هنرپیشگی در تئاتر را آغاز نمود و پس از چندی به دست آوردن تجربیات بسیار در سال ۹۴ در فیلمی به ساخته سیامک شایقی با عنوان ماه در جنگل ایفای نقش نمود.

 

آزیتا حاجیان و لادن مستوفی در کنار مهسا نیز حضور داشتند و قصه این فیلم در مورد، آقا محرم جنگلبان کارکشته جنگلهای زیراب مازندران می باشد، که به واسطه قاچاقچیان چوب بشدت مصدوم می‌شود و راهی بیمارستان می شود.

 

یحیی پسر جوان آقام محرم، هیچ علاقه ای به ادامه مسیر پدرش نداشته، اقا محرم را با خودش به کلبه جنگلی می برد تا از وی مواظبت کند و هم از جنگل،

ولی قاچاقچیان چوب به کار خودشان ادامه می‌دهند و یحیی پایداری اش را…..

 

بازیگر نقش سهیلا در برف بی صدامی بارد+ بیوگرافی

فیلم ها و مجموعه های مهسا طهماسبی:

خانم طهماسبی در سال ٩۶برای نخستین بار در مجموعه تلویزیونی را تجارب نمود.

 

وی در مجموعه دیوار به دیوار ساخته سامان مقدم نیز بازی کرده است و افزودنی است که با شوهر عمه خود در این مجموعه نیز همبازی بوده است.

 

مجموعه طنز آمیز دیوار به دیوار به فصل دوم رسید و خانم طهماسبی در این فصل هم ایفای نقش نموده و پس از آن در سال ۹۷ در مجموعه کامیون یکبار دیگر مجموعه طنز آمیز را به پرونده کاری خودش نیز اضافه نمود.

بازیگر نقش سهیلا در برف بی صدامی بارد+ بیوگرافی

 

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    چرا خوب ؟😡😡😡

  • افسانه ارسالی در

    بهتر که پخش نمیشه مزخرف بود

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه