ارسال به دیگران پرینت

بغض تارا کریمی، همسر دوم رضا رویگری

رضا رویگری حرفهای جدید میزند! | بغض همسر دوم رویگری شکست

رضا رویگری که این روزها مسئله نگهداری وی در خانه سالمندان کهریزک، سوژه برتر رسانه هاست، در ویدئوی جدیدی به شفاف سازی پرداخت.

صحبت های متفاوت رضا رویگری پس از انتشار ویدئوی جنجالی

رضا رویگری بازیگر مختارنامه در ویدیوهای قبلی از فضای آسایشگاه کهریزک گله کرده بود و آنجا را مانند زندان خوانده بود، او در صحبتهای جدیدش تاکید کرد من به این لحاظ این فضا را مانند زندان خواندم که برای من که همیشه با مردم زندگی کرده ام، بدون مردم بودن مثل زندان است و این جا از لحاظ جسمی و روحی شرایط خوبی دارم و رسیدگی لازم را دریافت می کنم.

بغض تارا کریمی، همسر دوم رضا رویگری

در ادامه تارا کریمی همسر جوان رضا رویگری با بغض از راز بستری کردن همسرش در مرکز کهریزک پرده برداشت. او درباره شرایط جسمی همسرش و سکته و فلج شدن سمت چپ بدن او صحبت کرد.

او در این باره گفت که 5 سالی می شود همسر بازیگرش از وضعیت بد معیشتی و درمانی خود برای مردم مصاحبه هایی منتشر نموده است، به همین خاطر و عدم توان مالی برای بستری کردن رضا رویگری در مراکز خصوصی، دشوار بودن جابجایی و انجام امور شخصی آقای بازیگر، با مشورت پزشکان رضا را به صورت موقت به کهریزک منتقل کرده است.

رضا رویگری در انتهای این ویدیو از همسرش دلجویی کرد و گفت به دلیل دلتنگی و شرایط بد روحی صحبت هایی درباره همسرم و رها کردنم در آسایشگاه منتشر کردم اما همیشه و همه جا تارا برای من زحمت کشیده و هر کاری توانسته برای من انجام داده است.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • علی ارسالی در

  باسلام این همه با احساسات مردم بازی نکنید،ملت ایران اکثرا اوضاعی بدتر از رضا رویگری دارند وکسی به دادشون نمیرسه،ودارن دراین تورم وگرونی زندگیهاشون ازهمه میپاشه

 • پارسا ارسالی در

  عیاش مفت خور

 • علی ارسالی در

  این خانم تارا کریمی شبیهه خانم های که در خیابانها اسفنج دود می کنند یعنی دقیقا شبیهه خانم های کولی هست من نمیدانم رویگری کجای این خانم را پسندیده است

 • هرمز ارسالی در

  بابا ا دست گرفته فضای مجازی به خدا دروغ می‌گوید تمام کسایی که در فضای مجازی هستند دروغ است این فضاها را درست می کنه و با عکس‌هایی که قبلاً دارند زندگی مردم را متلاشی می‌کند امروزه فضای مجازی برای وضعیت درآمد دارد مردمی آگاه انسانی دانا هیچگاه در فضای مجازی ظاهر نمی شود من هم این را گفتم که بدانید فضای مجازی دروغ است این روزها اگر کسی را بخواهم به تن کنند در فضای مجازی روی زبان‌ها میاندازه کسی دیگر به فضای مجازی اجتماعی ندارد جای اسفند دود می کنند و آتش بازی می‌کنند می‌گویند خانه آتش گرفته و اینها دروغ است در فضای مجازی

  • ناشناس ارسالی در

   خودت فهمیدی چی گفتی
   ب چ زبونی حرف زدی

 • ناشناس ارسالی در

  اینا دارن مردمو اسکل میکنن میخوان ملتو تیغ بزنن

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه