ارسال به دیگران پرینت

مریم امیرجلالی | کنسرت رضا صادقی | تورنتو کانادا

«مریم امیرجلالی» در کنسرت رضا صادقی تورنتو کانادا

در این تصویر حضور مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقی را مشاهده می کنید

مریم امیر جلالی بازیگر معروف کشورمان است که این روزها در کانادا به سر می برد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از حضور مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقی را برای شما قرار دهیم که در تورنتو کانادا برگزار شده است. رضا صادقی بعد از تعطیلات نوروز برای اجرای کنسرت به کانادا رفته است.

مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقی

مریم امیرجلالی با انتشار عکس زیر نوشت:

باتشکر‌فراوان‌ازخواننده محبوب‌کشورمان اقای‌رضا‌صادقی‌عزیز‌( ‌تورنتو)

مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقیعکس مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقی

یادداشت احساسی رضا صادقی قبل از سفر به کانادا

رضا صادقی هنرمند مطرح عرصه خوانندگی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام، پیش از کنسرت جدید خود از احساساتش قبل از اجرا نوشت.

رضا صادقی خواننده مطرح موسیقی پاپ، سال جدید را با کنسرتی در تهران آغاز کرده و برای طرفداران خود به اجرای آهنگ هایش خواهد پرداخت.

این خواننده امروز مصادف با ۹ فروردین در نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفته و در دو سانس کنسرت خود را برگزار می کند.

مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقیکنسرت رضا صادقی

رضا صادقی بعد از اجرای کنسرت در تهران، در کشور کانادا نیز به روی صحنه خواهد رفت. این هنرمند با یادی از علی انصاریان در اینستاگرام از اشتیاق خود برای خوانندگی نوشت.

رضا صادقی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود یادداشت کرد:

به بهانه حضور مریم امیرجلالی در کنسرت رضا صادقی دلنوشته او را قبل کنسرت می بینید.

شاید برای خیلیها واژه ” کنسرت ، سولد اوت و رکورد زدن” یه حرف باشه واسه تبلیغ و شلوغ کاری های مجازی که خوب طبیعی هم هست، اما بعد سه دهه برای من هنوزم مثل نفس کشیدن می مونه مثل بچه ها ذوق دارم برای هر کنسرت ، مثل عاشقا که برای اولین قرار هم دل بیقرارن هم دل مشغول …

خواننده معروفخواننده معروف

یادمه قبل سفر به کانادا درست بیست سال پیش علی گفت بمون و امروز هم این کنسرت قبل سفر به تور کنسرت کاناداست و من با همه عشقم میخوام بخونم با هر چه احساس در من هست و فقط و فقط به این عشق زنده ام که کنار کسانی میخونم که همراه قصه تلخ و شیرین زندگی من بودن و هستن …

امشب نمیدونم چیه ولی هر چی هست برام حس عجیبی داره ، کاش علی هم بود.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه