ارسال به دیگران پرینت

واتس اپ | فیس بوک | پیام صوتی

کاربران واتس اپ منتظر یک اتفاق عجیب‌تر باشید

به زودی کاربران واتس اپ می‌توانند پیام‌ها را از طریق عینک هوشمند ارسال کنند. آن‌ها یک پیام صوتی از طریق دستیار فیسبوک می‌فرستند و این دستیار هوشمند پیام را به گیرنده موردنظر ارسال می‌کند.

به زودی کاربران واتس اپ می‌توانند پیام‌ها را از طریق عینک هوشمند ارسال کنند. آن‌ها یک پیام صوتی از طریق دستیار فیسبوک می‌فرستند و این دستیار هوشمند پیام را به گیرنده موردنظر ارسال می‌کند.

شاید تا چند سال پیش صحبت کردن از طریق یک ساعت هوشمند عجیب به نظر می‌رسید. امروزه ده‌ها ساعت هوشمند وجود دارد که از دستورات صوتی پشتیبانی می‌کنند. کاربران می‌توانند پیام‌های صوتی را از طریق یک محصول پوشیدنی ارسال کنند.

اکنون، زمان آن رسیده است که شاهد یک چیز عجیب‌تر باشیم. به زودی کاربران واتس اپ می‌توانند پیام‌ها را از طریق عینک هوشمند ارسال کنند. عینک‌ هوشمند قدمت زیادی ندارد؛ این گجت طی چند سال گذشته توانسته سر و صدای زیادی ایجاد کند. عینک‌های هوشمند می‌توانند تکنولوژی موجود در گوشی‌های هوشمند را به طور مستقیم به چشم و گوش کاربر منتقل کنند.

ویژگی جدیدی که در آخرین نسخه بتای ۲.۲۲.۹.۱۳ واتساپ مشاهده شده است، به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌ها را توسط دستیار فیس‌بوک و از طریق یک پوشیدنی خاص ارسال کنند. لاز به ذکر است که این ویژگی به "دستیار" اشاره می‌کند که با احتمال زیاد دستیار فیس بوک است نه گوگل. ویژگی جدید به دارندگان عینک هوشمند Ray-Ban Stoie (عینکی که با همکاری فیسبوک و Ray-Ban طراحی شده است) اجازه می‌دهد پیام‌ها را از طریق میکروفون دستگاه دیکته و ارسال کنند. کاربران یک پیام صوتی از طریق دستیار فیسبوک می‌فرستند و این دستیار هوشمند پیام را به گیرنده موردنظر ارسال می‌کند.

عینک

کاربران می‌توانند در حال حرکت به راحتی پیامی را از طریق واتساپ ارسال کنند. این ویژگی ممکن است در آینده قابلیت‌های بیشتری را برای عینک‌های هوشمند Ray-Ban Stories به ارمغان بیاورد. این عینک را نمی‌توان نماینده پیشرو در دسته عینک‌های هوشمند دانست، اما می‌تواند شروعی امیدبخش برای ارائه این ویژگی به شرکت‌های دیگر باشد. متا در تلاش است تا ویژگی‌های انحصاری تری را برای خدمات خود پیاده سازی کند تا تنها کاربرانی بتوانند از این ویژگی‌ها برخودار شوند که از محصولات متا و خدمات فیسبوک استفاده ‌می‌کنند.

 

منبع: فرارو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه