ارسال به دیگران پرینت

عزیزی:

اصلاح قانون نظام وظیفه عمومی در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اصلاح قانون نظام وظیفه عمومی در جلسه این کمیسیون بررسی شد.

 ابراهیم عزیزی درباره نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون موضوع لایحه اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح توسط مأموران نیروهای مسلح در موارد ضروری در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد در ادامه کارگروه تخصصی کمیسیون با حضور مسئولان ذی‌ربط موضوعات مربوط به این قانون را بررسی و پیشنهادات دستگاه‌های مربوطه را مورد کارشناسی قرار دهند و پس از آن خروجی این جلسات در صحن و کمیسیون مورد جمع‌بندی قرار گیرد.

وی افزود: در بخش دیگری از نشست امروز موضوع اصلاح قانون نظام وظیفه عمومی مورد بررسی قرار گرفت و دولت نیز در این خصوص درصدد ارسال لایحه‌ای است و ستادکل نیروهای مسلح نیز پیشنهادات خود را ارائه کرده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: پس از این مراحل، ما منتظر خواهیم بود تا دولت لایحه خود را به مجلس ارائه کند، ما آمادگی داریم تا آن را به طور کامل بررسی کنیم.

عزیزی تأکید کرد: به نظر می‌آید لایحه‌ای که ستادکل از طریق دولت به مجلس تقدیم می‌کند، تأمین‌کننده نیاز جوانان و نیروهای مسلح خواهد بود و پاسخگوی بسیاری از قشر جوان خواهد شد و کارِ کارشناسی خوبی روی آن انجام شده و خدمت وظیفه عمومی را با اصلاحات اساسی تعیین تکلیف خواهد کرد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه