ارسال به دیگران پرینت

معاون حزب‌الله:

برای نجات لبنان به عمل جراحی اصلاحی نیاز داریم

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: برای نجات کشورمان به یک عمل جراحی اصلاحی نیاز داریم و حزب‌الله برای انجام این عمل آماده‌ است.

شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان روز یکشنبه در مراسم یادبودی در شهرک عباسیه در جنوب این کشور گفت: برخی‌ها به سلاح حزب‌الله به بهانه اینکه در داخل کشور تأثیر می‌گذارد، حمله می‌کنند، اما در واقع مقاومت را هدف قرار می‌دهند و جرأت این را ندارند که بگویند مخالف مقاومت هستند و ادعا می‌کنند که با سلاح‌ها مخالف هستند، با این استدلال که سلاح‌ها در داخل اثر می‌گذارند و می‌دانند که سلاح هیچ تاثیری در درون جامعه ندارد.

قاسم افزود: ما با آرای خود به انتخابات می‌رویم و بر اساس صندوق‌ آراء موفق می‌شویم و یا شکست می‌خوریم، مثل مردم مالیات می‌پردازیم، پست می گیریم و از دیگر مناصب محروم می‌شویم بدون اینکه سلاح هیچ نقشی داشته باشد. آنها این را می دانند، اما این افراد نمی‌توانند تحمل کنند که خارج از قدرت هستند، بنابراین به اسلحه اعتراض می‌کنند.

وی تصریح کرد: هیچ کس نمی‌تواند حزب الله را به فساد یا غارت بیت المال متهم کند و اگر مواردی هست که ما حتی از فساد حمایت کردیم، دستگاه قضایی می‌تواند وارد شود و برای پیگیری موضوع اقدام کند. تجربه حزب الله در لبنان عنوان درخشانی دارد، چه در خدمت و مقاومت، چه در سازندگی و حفاظت، به گونه ای که هیچکس نمی تواند ما را به فساد متهم کند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه