ارسال به دیگران پرینت

معاون رئیس جمهور؛

اعتبارات پروژه‌ها و مصوبات سفرهای استانی دولت نقد پرداخت می‌شود

خرم‌آباد- معاون اجرایی رئیس جمهور از اختصاص اعتبارات پروژه‌ها و مصوبات سفر دولت به استان‌ها به صورت نقدی خبر داد.

 نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان‌های یزد و لرستان، امروز یکشنبه به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور و با حضور استانداران و مدیران اجرایی استان‌های مذکور و مسئولان ستاد وزارتخانه‌ها برگزار شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور با قدردانی از روند تخصیص بودجه به این پروژه‌ها تصریح کرد: انجام تعهدات و تأمین منابع برخی پروژه‌ها جلوتر از میزان پیشرفت کار است و باید با نظارت دقیق بر روند کار و هزینه‌ها، طرح‌ها در موعد مقرر به اتمام برسد.

مرتضوی با اشاره به مشکل تبدیل اعتبارات به نقدینگی در گذشته تاکید کرد: در این دولت تلاش شده اعتبارات نقد پرداخت شود تا مشکلی در تأمین منابع مورد نیاز برای اجرای طرح‌ها پیش نیاید.

معاون رئیس جمهور با تقدیر از کسانی که با تلاش خود برای تحقق وعده‌های دولت، دولت سیزدهم را دولت صادق الوعد معرفی می‌کنند، اظهار داشت: اجرای کامل و دقیق مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور، اعتبار دولت و آبروی خدمت‌گزاران دولت مردمی خواهد بود.

بنا بر این گزارش، استاندار لرستان در سفر دو روزه خود به تهران علاوه بر دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهوری با بسیاری از مدیران عامل بانک‌ها دیدار و در خصوص اعتبارات لازم جهت برخی پروژه‌های لرستان گفت و گو کرد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه