ارسال به دیگران پرینت

حمله هوایی | آژیر خطر حمله هوایی

آژیر خطر حمله هوایی در تمام مناطق شنیده شد | رزمناو «مسکوا» غرق شد

رسانه‌های اوکراینی بامداد جمعه اعلام کردند که آژیر خطر حمله هوایی به صورت همزمان در تمام مناطق این کشور شنیده شده است.

رسانه‌های اوکراینی بامداد جمعه اعلام کردند که آژیر خطر حمله هوایی به صورت همزمان در تمام مناطق این کشور شنیده شده است.

رسانه اوکراینی "کی یف ایندپندنت" در حساب توییتری خود نوشت: آژیر خطر حمله هوایی به صورت همزمان در تمام مناطق اوکراین به صدا در آمده است.

این رسانه توضیح بیشتری درخصوص شنیده شدن صدای انفجار یا حمله هوایی ارائه نکرده است. 

 
 

آژیر حمله هوایی در اوکراین درحالی شنیده می‌شود که مقامات این کشور روز گذشته از حمله موشکی به یک رزمناو پیشرفته روسیه خبر دادند.  مقامات اوکراینی اعلام کرده بودند که موشک‌های هدایت شونده ضد کشتی مستقر در ساحل، به مسکوا که از مقر ناوگان دریای سیاه در سواستوپل کریمه مشغول عملیات بود، اصابت کرده‌اند. 

ماکسیم مارچنکو فرماندار اودسا روز سه‌شنبه در پیامی تلگرامی گفت: تایید شده است که رزمناو موشکی مسکوا امروز دقیقاً به همان جایی که نیروهای مرزبانی ما به جزیره مار فرستاده شده بودند، رفته بود. موشک‌های نپتون اوکراین آسیب بسیار جدی به کشتی روسی وارد کرده‌اند. 

 
 

پس از این گزارش‌ها، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که رزم ناو پیشرفته آن به نام "مسکوا" که امروز جمعه دچار آتش سوزی شده بود، در دریای سیاه غرق شده است. 

وزارت دفاع روسیه در بیانیه‌ای گفت: این کشتی درحالی که به سمت بندر مقصد در حال حرکت بود، به دلیل آسیب به بدنه در جریان آتش‌سوزی ناشی از انفجار مهمات، تعادل خود را از دست داد و در دریای طوفانی غرق شد. 

منبع: اقتصاد نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه