ارسال به دیگران پرینت

بافت ساده و جذاب مو | بافت ساده و جذاب مو برای دختربچه‌ها

آموزش بافت ساده و جذاب مو برای دختربچه‌ها | موهای دختر کوچولوت رو اینجوری بباف!+ویدئو

موهای دختر کوچولوت رو اینجوری بباف!

آموزش بافت ساده و جذاب مو برای دختربچه‌ها | موهای دختر کوچولوت رو اینجوری بباف!+ویدئو

موهای دختر کوچولوت رو اینجوری بباف!

بافت مو و یادگیری انواع مدل‌های بافت مو یک مهارت و هنر است. همان‌طور که می‌دانید یادگیری مهارت جدید و تجربه‌ی کار با دست هم همیشه برای فعال نگه داشتن ذهن مفید است. بافت مو فواید بسیار زیادی هم دارد به خصوص برای افرادی که موهای بلندی دارند.

راهنمای قدم به قدم مرتب کردن کمد لباس‌ها | چطور در کمترین زمان، مرتب‌ترین کمد را داشته باشیم

بافتن مو به موهایتان کمک می‌کند که گره نخورند و نیاز به شانه زدن مکرر نداشته باشید. شانه زدن بیش از اندازه یا انجام این کار هنگام داشتن گره، ریزش موها را دو چندان می‌کند. پس با بافتن موهایتان تا حد زیادی از گره خوردگی و در نتیجه ریزش آن‌ها جلوگیری کنید.

بافتن مو در شب قبل از خوابیدن به نرمی و سالم ماندن ساقه‌ی موها کمک می‌کند. هنگامی که در شب سر خود را روی ملافه یا بالش می‌کشید، این ساییدن به مرور زمان ساقه‌ی موهایتان را خشک و شکننده می‌کند و باعث گره خوردگی آن‌ها می‌شود.

با بافتن موها می‌توانید موهای خود را موج‌دار کنید بدون آنکه نیاز به دستگاه‌های حرارتی داشته باشید چون ساقه‌ی موها در برابر حرارت آسیب‌های جبران‌ناپذیری می‌بیند.

پوست سر همانند تمامی نقاط بدن عرق می‌کند به خصوص وقتی که موهای بلندی داشته باشیم و هوا هم گرم باشد. وقتی موها با چربی سر در تماس باشند و به صورت و یا گردنتان بخورند، این اتفاق باعث ایجاد جوش در سطح پوست‌تان می‌شود. بنابراین بافتن موها سبب می‌شود که ساقه‌های مو برخورد کمتری به چربی سطح سر داشته باشند و در نتیجه صورت‌تان جوش نزند.

در ادامه یک مدل بافت موی ساده و جذاب برای دختر کوچولوها را ببینید، یاد بگیرید و موهای دختر کوچولوهایتان را به سادگی ببافید.

حجم ویدیو: 2.32M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19
منبع: آخرین خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی