خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

مریم معصومی در تئاتر | مریم معصومی در اینستاگرام

استایل مریم معصومی در باشگاه زنانه

مریم معصومی تصویری را که در ادامه مشاهده می کنید در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

مریم معصومی در تئاتر بیشتر دیده می شود. مریم معصومی از فعالان اینستاگرام است. مریم معصومی یک سگ خانگی دارد. مریم معصومی عکس های مختلفی از خود در باشگاه و سفرهای خارجه منتشر می کند.عکس جدیدی را که مریم معصومی در باشگاه از خود منتشر کرده است را ببینید.

مریم معصومی در باشگاه

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در تهران است. او دانش آموخته دوره بازیگری و کارگردانی در آکادمی حمید سمندریان می باشد و همچنین دوره رشته عکاسی و فیلم نامه نویسی را گذرانده است. البته به ورزش هم علاقه مند بوده و همراه هنر در ورزش موتور سواری نیز فعالیت می کند.

تصویر مریم معصومی در سفر خارجه + عکس

رکنا:مریم معصومی بازیگر خوشگل و جوان ایرانی است که مدتی پیش سفر خارجه بود حالا یکی یکی عکس های لاکچریشو منتشر می کنه.

تصویر مریم معصومی در سفر خارجه + عکس
 

مریم معصومی

به گزارش رکنا، مریم معصومی بازیگر نام آشنا و خوشگل ایرانی می باشد که بیشتر مریم معصومی در تئاتر مشغول است و کمتر در تلویزیون دیده می شود. مریم معصومی از فعالین اینستاگرام است .مریم معصومی خیلی هم دوست دارد تیپ و استایل های لاکچری و خفن به خصوص مشکی بزند و میزان مایه داری را نشان دهد. مریم معصومی در حال حاضر 1 میلیون و 200 هزار فالوور دارد و برند محصولات طبیعی مرصام را مدیریت می کند.

 

از این ها که بگذریم مریم بانو به تازگی از سفر خارجه شان آمده اند و همچنان عکس هایی که گرفته اند را منتشر می کنند بلکه چیزی از کلاس گذاشتن جا نماند!

 

مریم معصومی

 
 
 
منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه