ارسال به دیگران پرینت

پرویز پرستویی:

چرا فیلم «بی همه چیز» باید با سانسور اکران شود؟

پرویز پرستویی در واکنش به سانسور، فیلم «بی‌همه‌چیز» که برنده جایزه ویژه هیات داوران و دومین فیلم برتر از نگاه تماشاگران در سی‌ونهمین دوره جشنواره فیلم فجر شده بود نوشت: بین حوزه و هنر، یه کلمه ی ارشاد چرا اضافه نمیکنید؟ که بتونید کار اصلیتون رو انجام بدید. چون کلمه ی هنر که برای شما فرمالیته ست. همکارای قبلیتون با همه ی نابلدی شون اقلا جرأت داشتن که بگن فیلمایی که باهاشون مشکل داریم رو تحریم می کنیم، شما همونم ندارید.چهارتا سانس میدید که تحریم رو گردن نگیرید.

تحریم‌ یا محدودیت در اکران فیلم‌ها از سوی حوزه هنری اتفاق تازه‌ای نیست و سال‌هاست که سینماگران هر از گاهی با این موضوع دست به گریبان می‌شوند و حالا قرعه به نام برنده جایزه ویژه هیات داوران و دومین فیلم برتر از نگاه تماشاگران در سی‌ونهمین دوره جشنواره فیلم فجر یعنی «بی‌همه‌چیز» افتاده است.

پرویز پرستویی در واکنش به سانسور این فیلم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

حوزه ی ارشاد و هنر: فیلم بی همه چیز پروانه ساخت و پروانه نمایش گرفته و مردم اون رو در جشنواره دیدند.چرا در اکران باید برای پخش در سالنهای زیادی که متعلق به شماست سانسور بشه؟

مگه مردمی که در جشنواره فیلمو دیدن با این مردم فرق دارن؟ وقتی سانسور نمی کنیم فیلم رو، سانسهای بد به فیلم ما میدید!!!

بین حوزه و هنر، یه کلمه ی ارشاد چرا اضافه نمیکنید؟ که بتونید کار اصلیتون رو انجام بدید. چون کلمه ی هنر که برای شما فرمالیته ست. همکارای قبلیتون با همه ی نابلدی شون اقلا جرأت داشتن که بگن فیلمایی که باهاشون مشکل داریم رو تحریم می کنیم، شما همونم ندارید.چهارتا سانس میدید که تحریم رو گردن نگیرید.

سینما در این دو سال دیگه جونی براش نمونده، ممنون که یه لگد هم شما بهش می زنی. به همه ی خصوصیات بدتون ترسو بودن رو هم اضافه می کنم. گُنده گویانِ عرصه ی فرهنگ.

پدر کُشتی و تخم کین کاشتی

پدر کُشته را کی بوَد آشتی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه