خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

اعزام مشمولان

فراخوان اعزام مشمولان در دی ماه ۱۴۰۰

عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از فراخوان اعزام مشمولان در دی ماه سال جاری خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ ولی ترابی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم اظهارداشت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی ماه سال جاری می‌بایست راس ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه مورخه یکم دی ماه ۱۴۰۰ در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس (حد فاصل عوارضی قم کاشان- وعوارضی قم تهران بعد از اداره راه و شهرسازی معاونت وظیفه عمومی) مراجعه تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.
 
وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستی برگه آماده به خدمت واینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) صادر می‌شود، آن دسته از مشمولانی که تا کنون به هردلیل موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح نشده اند برای دریافت معرفی نامه می‌توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه کنند.
 
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: اعزام مشمولان در تاریخ‌های مذکور، براساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می‌شود و در صورت مشاهده مشمول دارای علائم و مشکوک به بیماری از اعزام وی خودداری می‌شود.
 
وی تصریح کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.
 
سرهنگ ترابی گفت: همچنین تمامی مشمولان می‌بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون (مننژیت و کرونا)، وبرگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیرو‌های مسلح وسایر مدارک مورد نیاز از روگرفت شناسنامه، کارت ملی، مدارک تاهل، ایثارگری پدرو ... را درهنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه