ارسال به دیگران پرینت

این راننده تاکسی رئیس جمهور شد!

پوتین راننده تاکسی بوده است!

ولادیمیر پوتین می‌گوید که پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی برای جبران شرایط سخت اقتصادی و تامین معیشت خانواده، راننده تاکسی شده است.

ولادیمیر پوتین می‌گوید که پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی برای جبران شرایط سخت اقتصادی و تامین معیشت خانواده، راننده تاکسی شده است.

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب به نقل از خبرگزاری دولتی ریانووستی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی برای افزایش درآمد خود با تاکسی رانندگی می‌کرد.

در یک فیلم مستند به نقل از رئیس جمهور روسیه گفته می‌شود: "گاهی اوقات مجبور می‌شدم پول اضافی به دست بیاورم. منظورم این است که به عنوان یک راننده تاکسی با ماشینم درآمد اضافی کسب کنم. صادقانه بگویم صحبت در مورد آن شرایط ناخوشایند است، اما متاسفانه اینطور بود. "

این راننده تاکسی رئیس جمهور شد!

پوتین گفت که فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به معنای پایان "روسیه تاریخی" است. او قبلاً از فروپاشی سه دهه پیش شورو ابراز تاسف کرده و گفته است که این یک "تراژدی" برای "اکثر شهروندان" باقی مانده است.

پایان اتحاد جماهیر شوروی دوره‌ای از بی ثباتی شدید اقتصادی را به همراه داشت که میلیون‌ها نفر را در فقر فرو برد، زیرا روسیه تازه استقلال یافته از کمونیسم به سرمایه داری تبدیل شد.

پوتین که خدمتگزار وفادار اتحاد جماهیر شوروی بود، از فروپاشی آن ناامید شد و زمانی این فروپاشی را "بزرگترین فاجعه ژئوپلیتیک قرن بیستم" توصیف کرد.

اظهارات پوتین در حالی مطرح می‌شود که منتقدان او را به برنامه ریزی برای بازسازی اتحاد جماهیر شوروی با حمله به اوکراین متهم می‌کنند. کرملین تا کنون این ایده را رد کرده و آن را ترس آفرینی از سوی غرب می‌داند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه