ارسال به دیگران پرینت

مقتدی صدر: حشد شعبی باید غربالگری شود

رهبر جریان صدر عراق با ادعای وجود نیروهای بی‌انضباط در سازمان حشد شعبی تأکید کرد که «گروه‌های بی انضباط باید فورا منحل شوند و سلاحشان را به دولت تحویل دهند».

رهبر جریان صدر عراق با ادعای وجود نیروهای بی‌انضباط در سازمان حشد شعبی تأکید کرد که «گروه‌های بی انضباط باید فورا منحل شوند و سلاحشان را به دولت تحویل دهند».

«مقتدی صدر» رهبر جریان صدر عراق امروز (پنجشنبه) در یک نشست خبری مدعی وجود نیروهای بی‌انضباط در سازمان حشد شعبی شد و گفت که «این نیروها باید انفصال خدمت شوند».

رهبر جریان صدر اظهار کرد که «نیروهای بی انضباط باید فورا منحل شوند و سلاحشان را به دولت تحویل دهند».

وی در ادامه بر لزوم تشکیل سریع دولت عراق پس از اعلام رسمی نتایج انتخابات تأکید کرد و افزود: «دنیا شاهد سلامت انتخابات اخیر عراق بود».

مقتدی صدر تصریح کرد: «ملت خواستار اعلام نتایج انتخابات و تشکیل سریع دولت هستند و ما برای تشکیل دولت اکثریت ملی در عراق تلاش می‌کنیم».

رهبر جریان صدر عراق از کسانی که می‌خواهند در دولت بعدی مشارکت داشته باشند، خواست تا اشخاص فاسد منتسب به خود را مورد بازخواست قرار دهند.

رهبر جریان صدر عراق دیروز هم با انتشار توییتی، خواستار بررسی دارایی‌های مقامات عراق در دوره آتی در راستای مقابله با فساد در این کشور شد.

وی در صفحه توییتر خود نوشت: ما باید در دوره آتی به همراه قوه مجریه و قوه مقننه قانون "از کجا آورده‌ای"را فعال سازی کنیم.

رهبر جریان صدر عراق با انتشار توییتی نوشت: ما باید در دوره آتی به همراه قوه مجریه و قوه مقننه قانون «از کجا آورده‌ای» را فعال سازی کنیم.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • محمدرضا ارسالی در

    صدر آخوند انگلیسیه رفتار و گفتارش مثل حسن روحانی و محمد خاتمیه دقیقا داره خیانت میکنه میخواد حشد الشعبی را حذف کنه و کلا به جریان مقاومت صدمه بزنه داره فرامین آمریکا و انگلیس را اجرا میکنه باید هرچه زودتر فرماندهان جریان مقاومت یه فکری برای ساکت کردن این عامل استکبار بکنن پیش از اینکه دیر بشه و عراق را به آشوب بکشه و به جریان مقاومت آسیب برسونه،،ما شهید ندادیم که این آقای خائن بخواهد راحت حشد الشعبی را حذف کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه