ارسال به دیگران پرینت

دلیل سفر “فرشته حسینی” به صربستان

“فرشته حسینی” به شایعه طلاقش پایان داد

فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده و بازیگر مطرح کشورمان است که اخیرا با سفر ناگهانی اش شایعاتی درباره جدایی آنها دست به دست می شود.

فرشته حسنی همسر نوید محمدزاده سوپر استار خوب کشورمان است که بعد از ازدواجشان حواشی زیادی در بین کاربران برای این زوج ایجاد شد. اخیرا خبر از سفر ناگهانی و بدون برنامه فرشته حسینی از صربستان به آلمان منتشر شده است. البته که این مورد و شایعه طلاق این دو هنرمند خوب کشورمان حقیقت ندارد و بیشتر جوسازی و خبر زردی است که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

فرشته حسینی بازیگر معروف چند سال است که در عرصه سینما و تئاتر مشغول فعالیت است. او با نوید محمدزاده سوپراستار سینمای ایران ازدواج کرده است. به تازگی به کشور صربستان سفر کرده و قصد دارد در فیلمی سینمایی بازی کند. او با وجود سن کم و تجربه محدود محبوبیت خاصی در بین مردم دارد.

دلیل سفر به صربستان

در چند وقت اخیر فرشته حسینی با گذاشتن عکس پاسپورتش ایجاد شک بین کاربران و طرفداران خود ایجاد کرد که می خواهد ایران را به مقصد افغانستان ترک کند اما مشخص شد که به صربستان برای بازی در یک فیلم سینمایی رفته است در این میان رفتارهای ضد ونقیض فرشته حسینی و نوید محمدزاده در دنیای مجازی ایجاد حواشی زیادی کرده و بسیاری بر این اعتقادند که آنها قصد جدایی از هم را دارند.

فرشته حسینی می گوید: دلش می خواهد به جایگاهی برسد که بتواند به هموطنان افغان خود کمک کند. و از شرایط فعلی افغانستان بارها اظهار ناراحتی کرده و از همه برای هموطنانش کمک خواسته است.

خانم حسینی بعد از سفر اخیرش به صربستان به کمپ پناهجویان رفته و از نزدیک با آنها ملاقات کرده و می گوید وضعیت پناهجویان در این کمپ مناسب نیست و سالن‌ های غذاخوری و حمام و دستشویی برای همه مشترک است.

او در پست اینستاگرام خود برای پناهجویان نوشته: هیچ کس در دنیا به اندازه‌ی آنها خسته نیست.

فرشته حسینی برای کمک به مردم کشورش در زمان حضور خود در صربستان با یکی از نشریات این کشور نیز در خصوص وضعیت افغانستان مصاحبه کرده است .

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • هانی ارسالی در

    خب عزیزم اکه برای مردم کشورت ناراحتی برواونجا چراازراه دورپیغام میدی میترسی بری آ سایش وامنیتت وازدست بدی.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه