ارسال به دیگران پرینت

گرانی‌های اخیر | سازمان تعزیرات حکومتی

دادستان کل کشور: گرانی‌های اخیر پشت پرده‌هایی دارد

دادستان کل کشور گفت: گرانی‌های اخیر پشت پرده‌هایی دارد و پشت پرده‌های گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند.

دادستان کل کشور گفت: گرانی‌های اخیر پشت پرده‌هایی دارد و پشت پرده‌های گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند.

 حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری در حاشیه نشست کارآموزان کارشناسان رسمی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره گرانی‌های اخیر گفت: موضوع گرانفروشی در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است، اما ما اعلام کردیم به لحاظ اینکه مساله گرانی‌ها برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند، دادستانی هم در کنار سازمان تعزیرات به این موضوع ورود کند. یکی دو ماه است که به صورت افسار گسیخته گرانی‌ها را در برخی از نیازهای مردم مشاهده می‌کنیم، به نظر می‌رسد پشت پرده‌هایی دارد.

دادستان کل کشور افزود: پشت پرده‌های این گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند اما برخورد با گران فروشانی که بی ضابطه قیمت‌ها را بالا می‌برند، جز وظایف و تکالیف سازمان تعزیرات حکومتی است. ما بنا داریم تا از ظرفیتی که در دادسراها و دادستانی‌های سراسر کشور داریم در این زمینه استفاده کنیم.

منتظری گفت: موضوع گرانی‌ها را هم در شورای عالی قضایی امروز اعلام کردیم به لحاظ اینکه مسأله گرانی‌ها به مردم فشارهای زیادی می‌آورد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • مردم ارسالی در

  دست به دست هم بدید و پشت پرده گرانی رو پاره کنید و هی این موضوع رو گردن هم نیندازید

 • ناشناس ارسالی در

  هر وقت پشت پرده گرانیهای گذشته رو شد پشت پرده گرانیهای اخیر هم مشخص میشه!

 • شهروند ایرانی ارسالی در

  دستگاههای امنیتی اطلاعاتی, خودشون فعالیت تجاری اقتصادی دارند و پشت پرده همین گرانی ها هستن ... !!!

 • ناشناس ارسالی در

  این پدرسوخته هارابه مردم معرفی کنیدجلوگیری کنیدازگرانفروشی سازمان تعزیرات درخواب زمستانیست نهیب وبرخوربااین سازمان لازم است کم کاری این آقایان قابل توجیع نیست...

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه